Mary Kay získala
ocenenie Superbrands!

viac informácií

ČeskyPripojte sa k nám a staňte sa
Dobrým anjelom!

Sme hrdí , že patríme k Dobrým anjelom.

DOBRÝ ANJEL je systém, pomocou ktorého môžu až desaťtisíce darcov, Dobrých anjelov, výrazne pomôcť tisícom chorých aj relatívne malými pravidelnými mesačnými príspevkami. Táto organizácia vždy prvý deň v mesiaci rovnomerne rozdelí všetky finančné prostriedky prijaté v predchádzajúcom mesiaci a ešte ten deň ich pošlú rodinám v núdzi.

A práve niekoľko našich zamestnancov sa do tejto charitatívnej aktivity zapojilo a pomohlo tak túto úctyhodnú činnosť spojiť s menom Mary Kay. Zároveň sme tak rozšírili naše charitatívne aktivity.

A ako sa môžete stať Dobrým Anjelom aj VY?

Dobrí anjeli môžu prispievať pomocou trvalých alebo bežných platobných príkazov na účet č.: 2197258257/0200 (IBAN kód: SK7802000000002197258257), kde ako variabilný symbol zadajú svoje Anjelské číslo. Toto unikátne číslo získajú Dobrí anjeli ihneď po registrácii do systému. Zároveň môžu Dobrí anjeli sledovať využitie svojich finančných prostriedkov po prihlásení do Anjelského účtu, ktorý je prístupný nasledujúci pracovný deň po registrácii.

Pripojte sa k nám a pomôžte zvýšiť počet Dobrých Anjelov a teda aj pomôcť tým, ktorí to najviac potrebujú! Bolo by skvelé, ak by sme sa zapísali do pamäti zákazníkov ako spoločnosť, ktorá je plná Dobrých anjelov.


Míľa pre mamu 2014 - najväčšia oslava dňa matiek na Slovensku

Mary Kay sa stala partnerom už jedenásteho ročníka projektu „Míľa pre mamu“, kultúrno - zábavného popoludnia pre celé rodiny organizovaného v Bratislave Úniou materských centier a v ostatných 51 mestách na Slovensku, kde ho organizujú materské a rodinné centrá. Podujatie sa teší veľkému úspechu v mnohých mestách a obciach Slovenska a koná sa tradične v predvečer Dňa matiek ako najväčšia oslava dňa matiek na Slovensku pod záštitou primátorov a starostov.

Každoročne sa do kampane prihlasuje stále väčšie množstvo materských a rodinných centier, ktoré MPM organizujú vo svojich mestách a obciach. Doteraz rekordným počtom bolo v minulom roku 61 miest, kde prejdením symbolickej jednej míle si takmer 19.000 zaregistrovaných ľudí uctilo svoju mamu, starú mamu, krstnú mamu, či adoptívnu mamu. Tým sa im poďakovali za jedinečnú a nenahraditeľnú úlohu matky. Míľa pre mamu je zároveň poďakovaním za dobrovoľnícku prácu žien - matiek v materských a rodinných centrách, ktoré počas svojej rodičovskej dovolenky nezištne pomáhajú svojej komunite, vytvárať bezpečný priestor pre rodiny s malými deťmi.

Akcia bude sprevádzaná 3 hodinovým kultúrnym programom pre širokú verejnosť. V každom meste sa na pódiu predstavia rôzni umelci s množstvom hudobných, divadelných, speváckych, či tanečných predstavení. V rámci hlavného programu v Bratislave, sa budú môcť zúčastnené mamičky nalíčiť nezávislými kozmetickými poradkyňami Mary Kay.


Mikiho deníček

Iste už asi všetci poznáte nášho tučniaka Mikiho. A pretože sa ako patrón charitatívnych aktivít Mary Kay stal veľmi obľúbeným, rozhodol si založiť svoju vlastnú facebookovskú stránku!

Budete sa s ním môcť vydať na výlety, prezerať si jeho fotografie a vtipné príbehy, zbierať vrchnáky pre deti, ktoré ich potrebujú, sadiť stromy, bežať pre dobrú vec, hrať sa s deťmi a ešte oveľa viac.


Podporte ho a staňte sa jeho fanúšikom

Mary Kay® Plyšový tučniak MiKi *

Plyšový tučňák MiKi *

Cena: € 10,20
Příspevok: € 2


Pomôžte rozhýbať Kristínku

Zapojte sa s nami do charitatívnej akcie „Pomôžte rozhýbať Kristínku“ a prispejte Kristínke zberom vrchnákov od PET fliaš na špeciálnu rehabilitáciu, ktorú potrebuje.

Jedenásťročná Kristínka býva v Radotíně a má detskú mozgovú obrnu. V prvom roku prekonala operáciu lebečných švov, aby jej rástla hlavička a v októbri 2011 podstúpila operáciu, pri ktorej jej uvoľňovali lýtkové svaly a šľachy.

Ako jej môžete pomôcť?

Pridajte sa k nám a zbierajte plastové vrchnáky od PET fliaš (ďalej aj od mlieka, džúsov, štiav a ďalších nápojových fliaš).

Nazbierané vrchnáky môžete doručiť na niektoré zo zberných miest alebo ich môžete odovzdať svojej nez. kozmetickej poradkyni, ktorá ich môže zasa odovzdať spoločnosti Mary Kay (bližšie informácie môžete získať na marketing.sk@mkcorp.com).

Podporte Kristínku aj na Facebooku.


Viete, že prípravky Mary Kay môžu predávať iba nezávislej kozmetickej poradkyne Mary Kay?
Aké sú nástrahy predaja cez internet?
Čo naopak získate, ak si prípravky zakúpite od nezávislej kozmetickej poradkyne?

Bližšie informácie si môžete prečítať tu! >>>


Na základe Zákona č. 659/2007 Z. z. o zavedení meny euro v Slovenskej republike a súvisiacich vyhlášok o duálnom zobrazovaní cien, by sme vás chceli informovať, že ceny uvedené na týchto stránkach sú prepočítané oficiálnym konverzným kurzom, ktorý je 1 EUR = 30,1260 SKK.


Mary Kay patrí medzi najsilnejšie značky na Slovensku v roku 2013!


Česká pobočka získala toto ocenenie pre rok 2014. Slovenská pobočka v roku 2013 a obhájila ho aj v tomto roku.

Toto celosvetové ocenenie udeľuje medzinárodná organizácia Superbrands International najvýznamnejším značkám v 90 krajinách sveta.

Ocenenie Superbrands sa udeľuje na základe rozhodnutia Odbornej poroty zloženej z expertov z oblasti marketingu, médií, komunikácie a biznisu a spotrebiteľského prieskumu. Superbrands je zároveň najuznávanejším celosvetovo fungujúcim programom hodnotenia značiek a ocenenie získavajú tie značky, ktoré dosiahli v danom odvetví vynikajúcu povesť.


Ocenenia prípravkov Mary Kay®

V roku 2013 sme získali titul „Odporúčané AVS-ČR“ pre prípravky True Dimensions™ Rúž Natural Beauté a Transparentný sypký púder.

Od roku 2003 sme celkom 27-krát získali titul od Asociácie vizážistov a stylistov, z toho 23-krát titul Odporúčané AVS-ČR a 4-krát Výrobok roka.

Tu si môžete prezrieť ocenené prípravky, ktoré máme ešte stále v ponuke:

Najlepší výrobok roka

:: Maskara Ultimate
:: TimeWise Repair™ Volu-Firm™ Nočný krém s retinolom

Odporúčané AVS-ČR

:: Fixačná ceruzka na pery redukujúca vrásky
:: Korektor Yellow
:: Lash Love™ maskara Black
:: Mary Kay® Fixačný krém na očný make-up
:: Mary Kay® True Dimensions™ Rúž Natural Beauté
:: Zmatňujúci krém
:: Minerálny púdrový make-up
:: Minerálne farby na líce Shy Blush
:: Odličovač očí
:: Rozjasňovač pleti Ivory
:: TimeWise® Hydratačná gélová maska s regeneračným účinkom
:: TimeWise® Mikrodermálna sada
:: TimeWise® Nočný komplex na obnovu pleti
:: TimeWise® Regeneračné sérum +C
:: TimeWise® Rozjasňujúce sérum
:: TimeWise® Targeted-Action™ Revitalizačné očné sérum
:: TimeWise® Targeted-Action™ Ceruzka na vyhladzovanie vrások
:: TimeWise Repair™ Volu-Firm™ Regeneračný očný krém
:: Transparentní sypký púder

Barbora Chuecos a Edita Szabóová patria medzi Top ženy českého a slovenského biznisuEdita Szabóová v ankete Top 10 žien slovenského biznisu

V októbri sme v Mary Kay mohli oslavovať prvý úspech! Aj vďaka vašim hlasom totiž Edita Szabóová získala prvé miesto. O jej úspechu ste si mohli prečítať v niekoľkých novinových tituloch a na internete.Barbora Chuecos žiarila v ankete Top 25 žien českého biznisu aj v tomto roku

Iste si všetci pamätáte na úspech v minulom roku, keď generálna riaditeľka Mary Kay vybojovala prvé miesto! Tento rok po prvýkrát v osemročnej ére ankety TOP 25 žien českého biznisu porotcovia najprv zostavili desať odborových rebríčkov, v ktorých sa objavilo 79 českých význačných manažérok a podnikateliek.

Vo čitateľskej ankete, ktorá prebehla v novembri, sa bojovalo do poslednej chvíle. Cez 1000 hlasov získalo 6 žien, cez 2000 hlasov iba dve a medzi nimi bola naša generálna riaditeľka! S 2055 hlasmi získala krásne druhé miesto!


TOP 20 v USA

Mary Kay si jednoznačne získala obľubu u amerických spotrebiteľov o čom svedčí aj to, že sme boli ocenení americkou nezávislou výskumnou spoločnosťou Brand Keys ako "Značka, ktorá poteší"!

Spoločnosť Brand Keys študuje správanie spotrebiteľov už 16 rokov a práve vydala svoju výročnú správu o prieskume lojality zákazníkov*. Prieskum z roku 2012 skúmal vzťahy zákazníkov k 598 značkám v 83 kategóriách. Mary Kay sa vyrovnala najlepším značkám v kategórii kozmetiky a bola uvedená ako jedna v Top 20 značiek v súhrnnej kategórii "Značky, ktoré potešia". Táto jedinečná pocta bola Mary Kay udelená už po druhýkrát. Brand Keys popisuje "Značku, ktorá poteší" ako tú, ktorá ponúka vynikajúce výrobky i služby na vyššej úrovni než jej konkurenti. Podľa Brand Keys spotrebitelia požadujú od značky viac, než len spokojnosť s výkonom výrobku, požadujú kvalitné zážitky a autentické hodnoty značky.

Drvivá väčšina značiek uvedená v zozname "Značiek, ktoré potešia" sú relatívne novšie značky zaoberajúce sa technológiami, ako sú Apple, Amazon, Google, Samsung a Facebook. Mary Kay, ktorá oslavuje budúci rok 50. výročie svojho založenia, nie je len značka s najdlhšou tradíciou, ale je tiež jedinou kozmetickou značkou uvedenou medzi 20 najlepšími.

Aj keď každý z nás súhlasí s tým, že Mary Kay má neuveriteľné prípravky, tým rozhodujúcim, kvôli čomu sa naše zákazníčky stále vracajú, je osobný zákaznícky servis našich nezávislých kozmetických poradkýň riadiacich sa Zlatým pravidlom!

Ak chcete získať viac informácií o prieskume lojality zákazníkov spoločnosti Brand Keys v roku 2012, navštívte: www.brandkeys.com.

* Prieskum lojality zákazníkov spoločnosti Brand Keys je štúdia prebiehajúca v USA, ktorá nie je vykonávaná v Európe.Mary Kay®, renomovaná svetová značka, ktorá sa zaoberá už 50 rokov dekoratívnou kozmetikou a predovšetkým výrobkami starostlivosti o pleť, je dostupná prostredníctvom nezávislých kozmetických poradkýň Mary Kay®. Môžete si vybrať od maximálne efektívnych prípravkov starostlivosti o pleť, ktoré pomáhajú v boji proti starnutiu, cez moderné líčenie až po ošetrujúcu telovú kozmetiku, a vytvoriť si svoj vlastný systém starostlivosti o krásu, ktorý Vám bude plne vyhovovať. Vaša vlastná nezávislá kozmetická poradkyňa Vám poskytne ten najlepší osobný servis. Alebo sa sama staňte Mary Kay® nezávislou kozmetickou poradkyňou a dosiahnite mimoriadny zárobok predajom produktov Mary Kay®.
Môžete si zorganizovať život tak, ako chcete - pokiaľ hľadáte mimoriadny zárobok, šancu byť sama svojou pani, možnosť pracovať doma alebo šancu tráviť viac času so svojou rodinou a priateľmi - záleží len na Vás, ako obohatíte svoj život. Získate nové zážitky na akciách organizovaných spoločnosťou, ako je Výročná konferencia alebo Konferencia úspechu a úchvatné osobné odmeny od užívania ružovej Škody Octavie, či ružového Mercedesu po priateľstvá s inšpiratívnymi ženami.
 
©2014 Mary Kay Inc.