Mary Kay získala
ocenenie Superbrands!

viac informácií

Česky


Nájdite vašu perfektnú maskaru!

Pre každú ženu existuje perfektná maskara! Ktorá je tá vaša?

Hľadáte perfektné zvýraznenie na každý deň?
Mary Kay® Lash Love™ Maskara zvýrazňuje, chráni a tvaruje riasy bez toho, aby vyzerali neprirodzene.

Mary Kay® Lash Love™ Maskara
Potrebujete perfektné vodeodolné zvýraznenie?
Mary Kay® Lash Love ™ Vodeodolná maskara zvýrazňuje, chráni a tvaruje riasy bez toho, aby vyzerali neprirodzene.

Mary Kay® Lash Love™ Vodeodolná maskara
Hľadáte objem?
Ak chcete dlhé, silné riasy a dramatický pohľad, s Mary Kay® Maskarou Ultimate™ môžete mať exkluzívne predĺžené riasy po celý deň, a to s päťkrát väčším objemom.

Mary Kay® Maskara Ultimate™
Chcete dlhé riasy?
Mary Kay® Lash Love™ Predlžujúca maskara s dlhotrvajúcim efektom dodá vašim riasam odvážnu dĺžku a zvýrazní ich vzhľad bez „žmolkov“. Nová zakrivená, tvarovaná kefka nadvihne riasy po celej dĺžke a precízne oddelí a zvýrazní aj tie najkratšie riasy.

Mary Kay® Lash Love™ Predlžujúca maskara


Mary Kay®, renomovaná svetová značka, ktorá sa zaoberá už 50 rokov dekoratívnou kozmetikou a predovšetkým výrobkami starostlivosti o pleť, je dostupná prostredníctvom nezávislých kozmetických poradkýň Mary Kay®. Môžete si vybrať od maximálne efektívnych prípravkov starostlivosti o pleť, ktoré pomáhajú v boji proti starnutiu, cez moderné líčenie až po ošetrujúcu telovú kozmetiku, a vytvoriť si svoj vlastný systém starostlivosti o krásu, ktorý Vám bude plne vyhovovať. Vaša vlastná nezávislá kozmetická poradkyňa Vám poskytne ten najlepší osobný servis. Alebo sa sama staňte Mary Kay® nezávislou kozmetickou poradkyňou a dosiahnite mimoriadny zárobok predajom produktov Mary Kay®.
Môžete si zorganizovať život tak, ako chcete - pokiaľ hľadáte mimoriadny zárobok, šancu byť sama svojou pani, možnosť pracovať doma alebo šancu tráviť viac času so svojou rodinou a priateľmi - záleží len na Vás, ako obohatíte svoj život. Získate nové zážitky na akciách organizovaných spoločnosťou, ako je Výročná konferencia alebo Konferencia úspechu a úchvatné osobné odmeny od užívania ružovej Škody Octavie, či ružového Mercedesu po priateľstvá s inšpiratívnymi ženami.
 
©2014 Mary Kay Inc.