Mary Kay získala
ocenenie Superbrands!

viac informácií

Česky


Získejte to, co je pro vás důležité!

V podnikaní s Mary Kay sa môžete rozhodnúť o tom, čo vás motivuje, stanoviť si ciele a vyraziť za ich splnením! Od zárobku až k odmenám a uznaniam, ktoré pri tom získavate. To vy rozhodujete, čo je pre vás dôležité. Ste pripravené začať zarábať ešte dnes?

Môžete si zaslúžiť výhody a odmeny vašich snov.

Extra príjem? Prvotriedne výlety po celom svete?
Alebo úžasné šperky?

S podnikaním v Mary Kay si môžete zaslúžiť výhody a odmeny vašich snov - stačí si určiť cieľ a ísť za ním! Od prvého dňa, kedy začnete s Mary Kay podnikať, môžete začať nadobúdať zisky z predaja a odmeny, a to prostredníctvom predaja prípravkov a pokračovať v získavaní väčších odmien a bonusov v závislosti na vašom vnútornom eláne a úspechoch. Mary Kay ponúka jeden z najštedrejších programov odmien a uznanie v oblasti priameho predaja. Spoločnosť ročne minie na odmeny a motivačné ceny pre nezávislé kozmetické poradkyne viac ako 50 miliónov USD.

Provízie za predaj prípravkov

Provízie za predaj prípravkov

So všetkými dostupnými školeniami, niekoľkými spôsobmi ako predávať a podporovať ostatné nezávislé kozmetické poradkyne, môžete začať zarábať v priebehu niekoľkých dní od doručenia štartovacieho kufríka. Ovplyvňujete tiež, koľko peňazí zarábate. Ak budete chcieť peniaze navyše, aby ste zaplatili účty alebo si dopriali nové topánky, ktoré sa vám páčia, nie je to problém. Ak budete chcieť viac peňazí na dovolenku alebo zálohu na vozidlo, môžete to s Mary Kay dosiahnuť.

Mary Kay ponúka jedno z najvyšších percent z predaja prípravkov v tejto oblasti, čo z neho robí skvelú voľbu zamestnania na čiastočný úväzok, alebo ak sa tak rozhodnete, lukratívnu pracovnú príležitosť na plný úväzok. Tak na čo čakáte?

Môžete si zaslúžiť používanie služobného vozidla Mary Kay.

Koleso šťastia

Kandidátky na získanie ružového Mary Kay® vozidla zastavujú dopravu od tej doby, čo Mary Kay odmenila v roku 1969 prvú z nich.

Prvotriedne cestovanie

Prvotriedne cestovanie

Úspešné ženy pracujúce pre Mary Kay môžu s Mary Kay objavovať svet. Každý rok spoločnosť ponúka luxusné zájazdy do exotických miest po celom svete, vrátane destinácií ako sú Mexiko, Dominikánska republika, Maurícius ...

Odmeny hodné kráľovnej môžu byť vaše.

Odmeny za vernosť

Mary Kay Ash verila, že stojí za to ženy zahŕňať uznaním a odmenami za vernosť a výber odmien je z roka na rok lepší. Predstavte si, ako siahate do šperkovnice pre nádherný briliantový prsteň alebo náušnice. Ak si to dokážete predstaviť, môžete si to zaslúžiť prostredníctvom programov odmien a uznania Mary Kay®.

Rešpekt a uznanie sú súčasťou cesty Mary Kay.

Uznanie a víťazstvo

Hoci sú výhody a odmeny určite úžasné, pracovná príležitosť v Mary Kay ponúka niečo viac žiadúce: rešpekt a uznanie. Prostredníctvom niekoľkých špeciálnych udalostí a programov sú nezávislé kozmetické poradkyne uznávané a oceňované za usilovnú prácu a nadšenie pre dosahovanie cieľov.

Nemusíte samozrejme čakať, až vás odmenia druhí! Nezabúdajte tiež oslavovať svoje "rýchle víťazstvo". Stanovte si malé ciele, ktoré vám pri tom budú pomáhať a keď ich dosiahnete, odmeňte sa.Mary Kay®, renomovaná svetová značka, ktorá sa zaoberá už 50 rokov dekoratívnou kozmetikou a predovšetkým výrobkami starostlivosti o pleť, je dostupná prostredníctvom nezávislých kozmetických poradkýň Mary Kay®. Môžete si vybrať od maximálne efektívnych prípravkov starostlivosti o pleť, ktoré pomáhajú v boji proti starnutiu, cez moderné líčenie až po ošetrujúcu telovú kozmetiku, a vytvoriť si svoj vlastný systém starostlivosti o krásu, ktorý Vám bude plne vyhovovať. Vaša vlastná nezávislá kozmetická poradkyňa Vám poskytne ten najlepší osobný servis. Alebo sa sama staňte Mary Kay® nezávislou kozmetickou poradkyňou a dosiahnite mimoriadny zárobok predajom produktov Mary Kay®.
Môžete si zorganizovať život tak, ako chcete - pokiaľ hľadáte mimoriadny zárobok, šancu byť sama svojou pani, možnosť pracovať doma alebo šancu tráviť viac času so svojou rodinou a priateľmi - záleží len na Vás, ako obohatíte svoj život. Získate nové zážitky na akciách organizovaných spoločnosťou, ako je Výročná konferencia alebo Konferencia úspechu a úchvatné osobné odmeny od užívania ružovej Škody Octavie, či ružového Mercedesu po priateľstvá s inšpiratívnymi ženami.
 
©2014 Mary Kay Inc.