Mary Kay získala
ocenenie Superbrands!

viac informácií

Česky


Darčeky, ktoré pomáhajú

Mary Kay sa už 50 rokov snaží zlepšiť svet. Otvorte i vy svoje srdce a pomôžte s nami tým, ktorí to potrebujú.

Ak si zakúpite tento darček, prispejete na Fond ohrozených detí v Českej republike a na Občianske združenie Orin Panacea na Slovensku.

* Ponuka je limitovaná a platí do vypredania zásob. V prípade záujmu o kúpu kontaktujte svoju nezávislú kozmetickú poradkyňu.
Plyšový tučniak MiKi *

Plyšový tučniak MiKi *

Cena: € 10,20
Príspevok: € 2

Ak sa chcete dozvedieť viac o charitatívnych aktivitách spoločnosti Mary Kay, pripojte sa na MiKiho Facebook!Mary Kay®, renomovaná svetová značka, ktorá sa zaoberá už 50 rokov dekoratívnou kozmetikou a predovšetkým výrobkami starostlivosti o pleť, je dostupná prostredníctvom nezávislých kozmetických poradkýň Mary Kay®. Môžete si vybrať od maximálne efektívnych prípravkov starostlivosti o pleť, ktoré pomáhajú v boji proti starnutiu, cez moderné líčenie až po ošetrujúcu telovú kozmetiku, a vytvoriť si svoj vlastný systém starostlivosti o krásu, ktorý Vám bude plne vyhovovať. Vaša vlastná nezávislá kozmetická poradkyňa Vám poskytne ten najlepší osobný servis. Alebo sa sama staňte Mary Kay® nezávislou kozmetickou poradkyňou a dosiahnite mimoriadny zárobok predajom produktov Mary Kay®.
Môžete si zorganizovať život tak, ako chcete - pokiaľ hľadáte mimoriadny zárobok, šancu byť sama svojou pani, možnosť pracovať doma alebo šancu tráviť viac času so svojou rodinou a priateľmi - záleží len na Vás, ako obohatíte svoj život. Získate nové zážitky na akciách organizovaných spoločnosťou, ako je Výročná konferencia alebo Konferencia úspechu a úchvatné osobné odmeny od užívania ružovej Škody Octavie, či ružového Mercedesu po priateľstvá s inšpiratívnymi ženami.
 
©2014 Mary Kay Inc.