Mary Kay získala
ocenenie Superbrands!

viac informácií

Česky
Mary Kay celosvetovo podporuje rôzne charitatívne projekty, či už na podporu týraných žien a detí, onkologicky chorých pacientov, na výskum rakoviny prsníka apod.

Mary Kay v Slovenskej republike sa venuje týmto charitatívnym aktivitám:

Občianske združenie Orin Panacea

Spoločnosť Mary Kay na Slovensku podporuje a spolupracuje s OZ Orin Panacea od roku 2005. V roku 2013 sme podporili toto Občianske združenie, ktoré sa sústredí na revitalizáciu nemocníc a venuje sa podpore onkologicky chorých detí, prostredníctvom viacerých projektov. Či už šlo o finančný dar prostredníctvom víťazky globálnej súťaže „Každá žena môže“, alebo o vecné dary určené onkologicky chorým deťom, ktoré navštívili zamestnanci Mary Kay v Tatranskej Lesnej počas letného tábora organizovaného združením.

Pozrite si fotografie:

2011 | 2012 | 2013

Ak si zakúpite ktorýkoľvek z týchto darčekov, prispejete na Fond ohrozených detí v Českej republike a na Občianske združenie Orin Panacea na Slovensku.

Ružové plameniaky

Od roku 2010 spoločnosť Mary Kay na Slovensku podporuje ružové plameniaky bratislavskej ZOO. Aj tento rok plánujeme finančne podporiť tieto milé ružové zvieratká a pomôcť tak ZOO pri ich chove a zabezpečení potravy na celý nasledujúci rok.

Adopčné listiny:

2010 | 2011 | 2012 | 2013

Zbierame viečka pre deti

Mary Kay sa v roku 2013 zapojila do rovnomennej charitatívnej aktivity. Aj vďaka našej pomoci bol chorému Kubíkovi zaistený pobyt v rehabilitačnom centre na Slovensku. V súčasnej dobe zbierame vrchnáky pre chorú Kristýnku.

Viac informácií o Kubíkovi.
V súčasnej dobe zbierame vrchnáky pre chorú Kristínku, aby sme jej pomohli zabezpečiť špeciálnu lekársku starostlivosť.

Pridajte sa k nám a zbierajte plastové vrchnáky od PET fliaš (ďalej aj od mlieka, džúsu, štiav a ďalších nápojových fliaš).

Nazbierané vrchnáky môžete doručiť na niektorú zo zberných miest alebo ich odovzdať svojej nez. kozmetickej poradkyni, ktorá ich môže odovzdať spoločnosti Mary Kay (pre viac informácií nás kontaktujte na marketing.sk@mkcorp.com).

Viac informácií o Kristínke.

Charita na sociálnych sieťach

Snažíme sa pomáhať aj prostredníctvom sociálnych sietí. V októbri 2013 sme napríklad za každého nového fanúšika na Facebooku prispeli 0,20 € Občianskemu združeniu Orin Panacea.

Velvet run

Mary Kay a jej zamestnanci sa tento rok zapojili do 3. ročníka bežeckého podujatia pre ženy a dievčatá v pohybe Velvet run. Výťažok zo štartovného putoval na podporu charitatívnych aktivít OZ Orin Panacea, a to konkrétne na podporu zriadenia novej záhrady v Detskej fakultnej nemocnici na Kramároch v Bratislave a v Košiciach na podporu financovania „Happy terapie“, ktorá pomáha detským pacientom dlhodobo pripútaných k nemocničným lôžkam a ich rodinám.

Myslite ružovo, konajte zeleno

Pri príležitosti 50. výročia od založenia spoločnosti Mary Kay vysadila slovenská pobočka 50 nových stromčekov a pomohla tak krajinnej chránenej oblasti Dunajské Luhy pri Bratislave.

Fotografie si môžete pozrieť na našom Facebooku.

Nadácia TA3 a podpora obetí
postihnutými povodňami

Mary Kay na Slovensku súcitila tento rok i s obeťami postihnutými tohtoročnými povodňami. Preto sme sa finančne rozhodli podporiť niekoľko rodín, ktoré boli postihnuté povodňami, a to prostredníctvom verejnej zbierky, ktorú vyhlásila Nadácia TA3.

Súťaž o najlepšiu premenu

V rámci celosvetovej súťaže o najlepšiu premenu darovala naša pobočka 2 800 € na charitatívne účely.

V minulosti jsme také podpořili následující organizace:

Letohrádok Vendula
Mary Kay pravidelne spolupracovala tiež s letohrádkom Vendula (remeselná manufaktúra pre ľudí so zvláštnymi potrebami) a poskytovala mu materiálnu pomoc.

Český klub nepočujúcich
Mary Kay pravidelne spolupracovala i s Českým klubom nepočujúcich a poskytovala im finančnú i materiálnu pomoc.

Detský domov Frýdek-Místek
Mary Kay spolupracovala s Detským domovom vo Frýdku - Místku a poskytovala deťom finančnú i materiálnu pomoc.

Tatry a Ázia
Mary Kay prispela finančnou čiastkou na pomoc pri odstraňovaní následkov kalamity vzniknutej veternou smršťou, ktorá sa prehnala Vysokými Tatrami 19. novembra 2004 a organizácii Unicef na nešťastie v Juhovýchodnej Ázii.

Chance 4 Children
V roku 2006 Mary Kay prispela mate­riálnou pomocou na občianske združenie Chance for Children, ktoré sa aktívne snaží zlepšiť životné podmienky detí žijúcich v zariadeniach náhradnej výchovy v ČR a na Slovensku.

Povodne 2002
V roku 2002 Mary Kay® prispela na povodňové konto Červeného kríža.
Mary Kay®, renomovaná svetová značka, ktorá sa zaoberá už 50 rokov dekoratívnou kozmetikou a predovšetkým výrobkami starostlivosti o pleť, je dostupná prostredníctvom nezávislých kozmetických poradkýň Mary Kay®. Môžete si vybrať od maximálne efektívnych prípravkov starostlivosti o pleť, ktoré pomáhajú v boji proti starnutiu, cez moderné líčenie až po ošetrujúcu telovú kozmetiku, a vytvoriť si svoj vlastný systém starostlivosti o krásu, ktorý Vám bude plne vyhovovať. Vaša vlastná nezávislá kozmetická poradkyňa Vám poskytne ten najlepší osobný servis. Alebo sa sama staňte Mary Kay® nezávislou kozmetickou poradkyňou a dosiahnite mimoriadny zárobok predajom produktov Mary Kay®.
Môžete si zorganizovať život tak, ako chcete - pokiaľ hľadáte mimoriadny zárobok, šancu byť sama svojou pani, možnosť pracovať doma alebo šancu tráviť viac času so svojou rodinou a priateľmi - záleží len na Vás, ako obohatíte svoj život. Získate nové zážitky na akciách organizovaných spoločnosťou, ako je Výročná konferencia alebo Konferencia úspechu a úchvatné osobné odmeny od užívania ružovej Škody Octavie, či ružového Mercedesu po priateľstvá s inšpiratívnymi ženami.
 
©2014 Mary Kay Inc.