Mary Kay získala
ocenenie Superbrands!

viac informácií

Česky


Spoločnosť Mary Kay je kozmetická spoločnosť s celosvetovou pôsobnosťou s mnohomiliardovým obratom a s viac ako 3 000 000 nezávislých kozmetických poradkýň vo viac ako 30 krajinách na celom svete. Napriek tomu je aj dnes takou, ako pred rokmi predpovedala Mary Kay Ash - je spoločnosťou so srdcom na pravom mieste. Pozrite sa, ako Mary Kay stále skrášľuje životy žien na celom svete.


Spoločnosť Mary Kay vznikla z túžby jednej ženy obohatiť životy iných žien. Od vtedy uplynulo takmer 50 rokov, spoločnosť je však stále zdrojom jedného z najpopulárnejších spôsobov podnikania pre ženy na celom svete. Jej kariérový rebríček a programy motivačných odmien patria k najveľkorysejším v oblasti priemyslu priameho predaja. Spoločnosť Mary Kay patria dnes k najväčším priamym predajcom kvalitných prípravkov starostlivosti o pleť a dekoratívnej kozmetiky na svete.


Základné informácie
 
Zakladateľka spoločnosti
 
Rýchle fakty o spoločnosti
 
Kontakty


Mary Kay®, renomovaná svetová značka, ktorá sa zaoberá už 50 rokov dekoratívnou kozmetikou a predovšetkým výrobkami starostlivosti o pleť, je dostupná prostredníctvom nezávislých kozmetických poradkýň Mary Kay®. Môžete si vybrať od maximálne efektívnych prípravkov starostlivosti o pleť, ktoré pomáhajú v boji proti starnutiu, cez moderné líčenie až po ošetrujúcu telovú kozmetiku, a vytvoriť si svoj vlastný systém starostlivosti o krásu, ktorý Vám bude plne vyhovovať. Vaša vlastná nezávislá kozmetická poradkyňa Vám poskytne ten najlepší osobný servis. Alebo sa sama staňte Mary Kay® nezávislou kozmetickou poradkyňou a dosiahnite mimoriadny zárobok predajom produktov Mary Kay®.
Môžete si zorganizovať život tak, ako chcete - pokiaľ hľadáte mimoriadny zárobok, šancu byť sama svojou pani, možnosť pracovať doma alebo šancu tráviť viac času so svojou rodinou a priateľmi - záleží len na Vás, ako obohatíte svoj život. Získate nové zážitky na akciách organizovaných spoločnosťou, ako je Výročná konferencia alebo Konferencia úspechu a úchvatné osobné odmeny od užívania ružovej Škody Octavie, či ružového Mercedesu po priateľstvá s inšpiratívnymi ženami.
 
©2014 Mary Kay Inc.