Mary Kay získala
ocenenie Superbrands!

viac informácií

ČeskyZáruka spokojnosti
Spoločnosť Mary Kay® si stojí za svojimi prípravkami predávanými nezávislými kozmetickými porad­kyňami. Ak z akéhokoľvek dôvodu nie je zákazníčka spokojná s niekto­rým z prípravkov Mary Kay®, bude jej tento prípravok bezplatne vymenený za iný, resp. jej bude vyplatená celá čiastka, v prípade, že prípravok vráti svojej kozmetickej poradkyni. Ak by táto poradkyňa už nepracovala pre našu spoločnosť, zákazníčka odovzdá prípravok zamestnancom spoločnosti Mary Kay spolu s dokladom o nákupe.
"Robíme niečo viac
než len predaj kozmetiky,
meníme životy žien."
Mary Kay Ash

Spoločnosť Mary Kay® je jednou z najväčších kozmetických spoločností zaoberajúcich sa priamym predajom pleťovej a dekoratívnej kozmetiky. Dnes je zastúpená vo viac ako 35 krajinách sveta a pracuje pre ňu viac než 3 000 000 nezávislých kozmetických poradkýň. Spoločnosť založila pani Mary Kay Ash v roku 1963. Od svojho vzniku ponúka Mary Kay® ženám neopakovateľnú príležitosť na sebarealizáciu - finančnú nezávislosť, zaručenú kariéru a osobnú spokojnosť. V Českej republike pôsobí spoločnosť od roku 1997 a na Slovensku od roku 2000.
Sobota 13. septembra 1997 sa stala významným dátumom pre Českú republiku, pretože spoločnosť týmto dňom zahájila svoju činnosť a 1. 1. 2000 došlo k založeniu aj jej pobočky na Slovensku. V roku 2003 sme dosiahli 70% rastu, boli sme teda najrýchlejšie rastúcou krajinou "Mary Kay" na celom svete.
Mary Kay ponúka unikátne prepojenie úspešnej kariéry i dostatočného súkromia a spokojného rodinného života. Záleží totiž na každej žene individuálne, či si chce zorganizovať prácu tak, aby mala dostatok času na rodinu, priateľov a záľuby, či bude venovať činnosti pre spoločnosť všetok svoj voľný čas. Zo skúseností 50-ročnej rokov existencie spoločnosti Mary Kay je však zrejmé, že tie najlepšie z najlepších dokážu svoje pracovné povinnosti i svoj voľný čas dokonale skĺbiť. Pre veľkú skupinu žien sa taktiež práca s kozmetikou Mary Kay stáva zároveň koníčkom, ktorý ich obohacuje a uspokojuje po stránke profesionálnej kariéry i súkromného života.
Mary Kay sa v Slovenskej i Českej republike angažuje v charitatívnej činnosti. V súčasnej dobe spolupracujeme s Fondom ohrozených detí a s Občianskym združením Orin Panacea.
Spoločnosť Mary Kay® je hlavným reklamným partnerom MISS UNIVERSE Slovenskej republiky a líči jej finalistky. V Českej republike Mary Kay sponzoruje prestížnu anketu Český Slavík Mattoni.
Mary Kay® získala už po 23. krát špeciálne ocenenie od Asociácie stylistov a vizážistov Českej republiky. Pečiatku ocenení nájdete u vybraných prípravkov.

Čo Vám spoločnosť Mary Kay® ponúka

Spoločnosť ponúka jedinečné kozmetické prípravky starostlivosti o pleť, telo, nechty, dekoratívnu kozmetiku a parfumy. Môžete si ich zakúpiť prostredníctvom vyškolených nezávislých kozmetických poradkýň, ktoré Vám na bezplatnom kozmetickom poradenstve poradia ako sa najlepšie starať o svoju pleť a odporučia prípravky vhodné práve pre Vás. Môžete si ich vyskúšať a, ak budete spokojná, tiež zakúpiť. V prípade, že by ste boli so zakúpeným výrobkom nespokojná, spoločnosť Mary Kay® Vám garantuje vrátenie peňazí v plnej výške. Nezávislé kozmetické poradkyne Vám budú neustále k dispozícii, budú Vás informovať o novinkách a nových trendoch líčenia. Predajom naša starostlivosť o Vás nekončí, ale naopak začína.

Netestované na zvieratách

Spoločnosť Mary Kay nepodporuje testovanie na zvieratách. Spoločnosť sa zaviazala k zrušeniu testovania na zvieratách a je pevným zástancom využitia alternatívnych metód testovania bezpečnosti prísad a prípravkov. Naše prípravky a prísady netestujeme na zvieratách a tiež nežiadame iné subjekty o vykonávaní testov našich prípravkov na zvieratách, ak to striktne nevyžadujú zákony. V priebehu uplynulých dvoch desaťročí sme boli celosvetovým lídrom v rozvoji alternatívnych metód testovania prípravkov. Náš záväzok platí aj dnes. V spolupráci s celosvetovými regulačnými úradmi, ktoré sú zodpovedné za bezpečnosť kozmetických prípravkov, a tiež v spolupráci s ochrancami zvierat a s vedcami v oblasti alternatívnych testovacích metód usilujeme o celosvetovej prijatie týchto nových postupov. Čítajte viac informácií tu.


Prípravky, ktorým môžete dôverovať

Prípravky, ktorým môžete dôverovať (PDF)

Stáhnout Acrobat Reader
Mary Kay®, renomovaná svetová značka, ktorá sa zaoberá už 50 rokov dekoratívnou kozmetikou a predovšetkým výrobkami starostlivosti o pleť, je dostupná prostredníctvom nezávislých kozmetických poradkýň Mary Kay®. Môžete si vybrať od maximálne efektívnych prípravkov starostlivosti o pleť, ktoré pomáhajú v boji proti starnutiu, cez moderné líčenie až po ošetrujúcu telovú kozmetiku, a vytvoriť si svoj vlastný systém starostlivosti o krásu, ktorý Vám bude plne vyhovovať. Vaša vlastná nezávislá kozmetická poradkyňa Vám poskytne ten najlepší osobný servis. Alebo sa sama staňte Mary Kay® nezávislou kozmetickou poradkyňou a dosiahnite mimoriadny zárobok predajom produktov Mary Kay®.
Môžete si zorganizovať život tak, ako chcete - pokiaľ hľadáte mimoriadny zárobok, šancu byť sama svojou pani, možnosť pracovať doma alebo šancu tráviť viac času so svojou rodinou a priateľmi - záleží len na Vás, ako obohatíte svoj život. Získate nové zážitky na akciách organizovaných spoločnosťou, ako je Výročná konferencia alebo Konferencia úspechu a úchvatné osobné odmeny od užívania ružovej Škody Octavie, či ružového Mercedesu po priateľstvá s inšpiratívnymi ženami.
 
©2014 Mary Kay Inc.