Mary Kay získala
ocenenie Superbrands!

viac informácií

Česky


Odo dňa otvorenia svojho prvého medzinárodného podniku v Austrálii v roku 1971, sa spoločnosť Mary Kay Inc. rozšírila na viac ako 30 trhov piatich svetadielov.

Kliknutím na názov krajiny prejdite na jej internetové stránky.
Argentína
Austrália
Brazília
Kanada
Čína
Česká republika
Salvador
Nemecko
Guatemala
Hongkong
India
Kazachstan
Kórea
Malajzia
Mexiko
Moldavsko
Nový Zéland
Filipíny
Poľsko
Portugalsko
Rusko
Škandinávia
Slovensko
Španielsko
Tchaj-wan
Ukrajina
Veľká Británia
Spojené štáty americké
Uruguaj
Stránky sa otvárajú v novom okne

Pre kontaktné informácie jednotlivých medzinárodných zastúpení kliknite tu.

Celosvetový rozvoj

  • Počet nezávislých kozmetických poradkýň spoločnosti Mary Kay® prevýšil na viac ako 35 trhoch na celom svete číslo 3 000 000.
  • Spoločnosť Mary Kay Inc. dosiahla od svojho založenia v roku 1963 mnohonásobný rast.
  • Od roku 1990 zažíva spoločnosť Mary Kay Inc. značný rast. Bolo otvorených viac než 20 nových pobočiek na trhoch po celom svete.Mary Kay®, renomovaná svetová značka, ktorá sa zaoberá už 50 rokov dekoratívnou kozmetikou a predovšetkým výrobkami starostlivosti o pleť, je dostupná prostredníctvom nezávislých kozmetických poradkýň Mary Kay®. Môžete si vybrať od maximálne efektívnych prípravkov starostlivosti o pleť, ktoré pomáhajú v boji proti starnutiu, cez moderné líčenie až po ošetrujúcu telovú kozmetiku, a vytvoriť si svoj vlastný systém starostlivosti o krásu, ktorý Vám bude plne vyhovovať. Vaša vlastná nezávislá kozmetická poradkyňa Vám poskytne ten najlepší osobný servis. Alebo sa sama staňte Mary Kay® nezávislou kozmetickou poradkyňou a dosiahnite mimoriadny zárobok predajom produktov Mary Kay®.
Môžete si zorganizovať život tak, ako chcete - pokiaľ hľadáte mimoriadny zárobok, šancu byť sama svojou pani, možnosť pracovať doma alebo šancu tráviť viac času so svojou rodinou a priateľmi - záleží len na Vás, ako obohatíte svoj život. Získate nové zážitky na akciách organizovaných spoločnosťou, ako je Výročná konferencia alebo Konferencia úspechu a úchvatné osobné odmeny od užívania ružovej Škody Octavie, či ružového Mercedesu po priateľstvá s inšpiratívnymi ženami.
 
©2014 Mary Kay Inc.