Mary Kay získala
ocenenie Superbrands!

viac informácií

ČeskyMary Kay® mobilná aplikácia Virtuálne líčenie

Vyskúšajte nekonečné množstvo kombinácií make-upu, očných tieňov, farieb na líca, farieb vlasov, doplnkov prostredníctvom novej mobilnej aplikácie Virtuálne líčenie kdekoľvek a kedykoľvek.

Zamilovali ste si túto aplikáciu? Nezabudnite ju ohodnotiť!

Aplikácia umožňuje:
 • Použíť vašu vlastnú fotografiu či výber z fotografií modeliek.
 • Výber zo stoviek účesov a ich farieb.
 • Prispôsobenie vášho líčenia očí, pier, doplnkov a mnoho ďalších funkcí.
 • Zdieľanie vašej premeny prostredníctvom e-mailu, Facebooku a Twitteru.
 • Vytvorenie nákupného zoznamu vašich obľúbených prípravkov.
 • Uloženie neobmedzeného množstva premien pre neskoršie úpravy.

Stiahnite si aplikáciu do svojho smartphonu už teraz!

Pre rýchle stiahnutie načítajte QR kód ›


Mary Kay® Virtuálne Líčenie – FAQs (často kladené otázky)

Otázka: Čo je Virtuálne líčenie?

Odpoveď: Virtuálne líčenie je aplikácia, ktorá bola poprvýkrát spustená v roku 2008 a od tej doby sa stala jednou z najnavštevovanejších častí webových stránok www.marykay.sk. Virtuálne líčenie je nástroj, pomocou ktorého máte možnosť vyskúšať prípravky Mary Kay®, iné účesy a ďalšie.


Otázka: Čo je nové v mobilnej aplikácii Virtuálne líčenie?

Odpoveď: Aplikácia, ktorá využíva najnovšie technológie a prináša veľa nových vylepšení:

 • Pokročilá technológia na automatickom rozpoznávaní tváre.
 • Môžete sa stať tvárou obálky Knihy o kráse.
 • Náhľady jednotlivých prípravkov aj odtieňov.
 • Môžete si vyskúšať limitovanú edíciu lakov na nechty.
 • Aplikácia automaticky rozpozná a následne vygeneruje podobný tón pleti.
 • Aplikácia poskytuje 6 odtieňov pleti.
 • Účesy! V aplikácii nájdete 200 nových a aktualizovaných strihov (krátke, stredné aj dlhé).
 • Možnosť zdielania – zákazníčky môžu svoje premeny či vzhľady zdielať prostredníctvom sociálnych sietí (facebook, twitter), e-mailu, SMS či MMS správy, alebo si súbor uložiť.

Otázka: Môžem si otvoriť svoje vzhľady, ktoré som vytvorila v online verzii Virtuálneho líčenia, v mobilnej aplikácii Virtuálneho líčenia?

Odpoveď: Nezávislé kozmetické poradkyne a zákazníčky, ktoré využívajú súčasnú online verziu Virtuálneho líčenia na webových stránkach spoločnosti, nebudú môcť svoje uložené vzhľady otvoriť v mobilnej aplikácii Virtuálneho líčenia. Tieto dve aplikácie fungujú nezávisle od seba.

Táto funkcionalita by mala byť v budúcnosti opravená tak, aby online aj mobilné verzie Virtuálneho líčenia dokázali synchronizovane komunikovať a ukladať tak vaše vzhľady do oboch verzií Virtuálneho líčenia.


Otázka: Ako môžem upraviť zle nanesený make-up?

Odpoveď: Nasledujte tieto kroky a prispôsobte kontúry tváre, ktoré boli momentálne rozpoznané iba na základe automatického rozpoznávania tváre:

 1. Kliknite na „Menu“ v ľavom hornom rohu.
 2. Vyberte „Upraviť obrys“.
 3. Pokračujte podľa jednotlivých inštrukcií zobrazených naspodku obrazovky. Poznámka: Pamätajte, že úprava „Bielenie zubov“ je možná iba pri fotkách, kde máte otvorené ústa.
 4. Kliknite na „Hotovo“ v pravom hornom rohu.

Otázka: Aké mobilné zariadenia sú kompatibilné s aplikáciou mobilného Virtuálneho líčenia?

Odpoveď: Mobilná aplikácia Virtuálneho líčenia je optimalizovaná pre nasledujúce typy mobilných zariadení: iPhone 4, iPhone 4S, iPad 1 & 2, mobilné telefóny s operačným systémom Android (menej ako 2 roky staré), Android tablety a tablet Kindle Fire.


Otázka: Prečo aplikácia nefunguje taktiež pre verzie mobilných telefónov iPhone 3 a tablety iPod Touch tejto generácie?

Odpoveď: Mobilná aplikácia pre tieto verzie mobilných telefónov a tabletov nie je prístupná kvôli pomalšiemu výkonu týchto zariadení potrebnému pre túto aplikáciu.


Otázka: Ako si môžem aplikáciu stiahnuť?

Odpoveď: Základom úspechu je pripojenie na internet vo vašom mobilnom telefóne či Ipode. Aplikácia sa dá jednoducho stiahnuť prostredníctvom App Store, Google Play, Amazon App Store tak, že do vyhľadávača týchto “online obchodov” napíšete “mary kay”. Potom už len kliknete na Mary Kay Virtuálne líčenie, stiahnete aplikáciu a nainštalujete ju do svojho mobilného zariadenia.


Otázka: Je aplikácia zadarmo?

Odpoveď: V tejto chvíli spoločnosť Mary Kay nepožaduje za stiahnutie aplikácie žiadne poplatky.


Otázka: Kedy bude aplikácia k dispozícii na stiahnutie?

Odpoveď: Aplikácia je už teraz na stiahnutie prostredníctvom týchto online obchodov: App Store, Google Play a Amazon App Store.


Otázka: Bude mi aplikácia fungovať aj v prípade, že nemám stále pripojenie na internet?

Odpoveď: Áno, aplikácia funguje aj bez pripojenia na internet. Avšak čas od času sa k internetu pripojte, aby ste mohli stiahnuť aktualizáciu aplikácie, a tak získať znova nové aktuálne a trendy vzhľady!
Mary Kay®, renomovaná svetová značka, ktorá sa zaoberá už 50 rokov dekoratívnou kozmetikou a predovšetkým výrobkami starostlivosti o pleť, je dostupná prostredníctvom nezávislých kozmetických poradkýň Mary Kay®. Môžete si vybrať od maximálne efektívnych prípravkov starostlivosti o pleť, ktoré pomáhajú v boji proti starnutiu, cez moderné líčenie až po ošetrujúcu telovú kozmetiku, a vytvoriť si svoj vlastný systém starostlivosti o krásu, ktorý Vám bude plne vyhovovať. Vaša vlastná nezávislá kozmetická poradkyňa Vám poskytne ten najlepší osobný servis. Alebo sa sama staňte Mary Kay® nezávislou kozmetickou poradkyňou a dosiahnite mimoriadny zárobok predajom produktov Mary Kay®.
Môžete si zorganizovať život tak, ako chcete - pokiaľ hľadáte mimoriadny zárobok, šancu byť sama svojou pani, možnosť pracovať doma alebo šancu tráviť viac času so svojou rodinou a priateľmi - záleží len na Vás, ako obohatíte svoj život. Získate nové zážitky na akciách organizovaných spoločnosťou, ako je Výročná konferencia alebo Konferencia úspechu a úchvatné osobné odmeny od užívania ružovej Škody Octavie, či ružového Mercedesu po priateľstvá s inšpiratívnymi ženami.
 
©2014 Mary Kay Inc.