Mary Kay získala
ocenenie Superbrands!

viac informácií

Česky


Elektronický spravodajca Mary Kay
REGISTRAČNÝ FORMULÁR

Zadajte prosím nasledujúce údaje (povinné údaje sú označené *):

Meno *:

Priezvisko *:

Váš e-mail *:


Som nezávislá kozmetická poradkyňa Mary Kay *:
   

Viete o niekom, kto by tiež rád obdržal elektronického spravodajcu Mary Kay®? Pozvite ho! 1) (e-mailové adresy oddeľujte čiarkami):

1) Nejde o registráciu, ale iba o zaslanie pozvánky k zasielaniu
E-spravodajcu Mary Kay®.

Kontrolná otázka * (odpovedajte číslicami):
Koľko je deväť - tri?


Upozornenie: Pri zvýšenom zabezpečení emailovej schránky príjemcu môže dôjsť k nedoručeniu elektronického spravodajcu alebo k jeho doručeniu do nevyžiadanej pošty.

Vyplnením tohto registračného formulára súhlasíte s použitím Vašich údajov pre marketingové účely spoločnosti Mary Kay (Czech republic), s.r.o.Mary Kay®, renomovaná svetová značka, ktorá sa zaoberá už 50 rokov dekoratívnou kozmetikou a predovšetkým výrobkami starostlivosti o pleť, je dostupná prostredníctvom nezávislých kozmetických poradkýň Mary Kay®. Môžete si vybrať od maximálne efektívnych prípravkov starostlivosti o pleť, ktoré pomáhajú v boji proti starnutiu, cez moderné líčenie až po ošetrujúcu telovú kozmetiku, a vytvoriť si svoj vlastný systém starostlivosti o krásu, ktorý Vám bude plne vyhovovať. Vaša vlastná nezávislá kozmetická poradkyňa Vám poskytne ten najlepší osobný servis. Alebo sa sama staňte Mary Kay® nezávislou kozmetickou poradkyňou a dosiahnite mimoriadny zárobok predajom produktov Mary Kay®.
Môžete si zorganizovať život tak, ako chcete - pokiaľ hľadáte mimoriadny zárobok, šancu byť sama svojou pani, možnosť pracovať doma alebo šancu tráviť viac času so svojou rodinou a priateľmi - záleží len na Vás, ako obohatíte svoj život. Získate nové zážitky na akciách organizovaných spoločnosťou, ako je Výročná konferencia alebo Konferencia úspechu a úchvatné osobné odmeny od užívania ružovej Škody Octavie, či ružového Mercedesu po priateľstvá s inšpiratívnymi ženami.
 
©2014 Mary Kay Inc.