Learn more about team support with your Mary Kay business.

Pripojte sa k nezávislým kozmetickým poradkyniam na celom svete

Na celom svete je viac ako 3 500 000 nezávislých kozmetických poradkýň a každá z nich začínala s podnikaním a s podporou tohto celosvetového tímu.

Mary Kay Ash svoju spoločnosť začínala s víziou obohacovania životov žien po celom svete. Dnes jej vízia aj naďalej dáva ženám príležitosť využiť svoj potenciál a uskutočniť svoje sny. Ako často hovorievala: "Úspech je oveľa viac, než len doláre a centy, budovy a majetok. Skutočný úspech našej spoločnosti pre mňa hodnotia životy, ktorých sme sa dotkli a ktorým sme dali nádej." 

Learn more about Mary Kay special events.

Výročná konferencia

Výročná konferencia je najväčšia udalosť Mary Kay, ktorá sa organizuje každý rok a je miestom, kde si vychutnáte svoje úspechy a naštartujete svoje sny. Táto dvojdňová udalosť sa tiež prezýva “Udeľovanie Oscarov, vyhlasovanie Miss Amerika a začiatok divadelnej sezóny na Broadwayi”. Na Výročnej konferencii sa odovzdávajú oslnivé ceny, je napínavá a zábavná.

Vyhrievajte sa na výslní uznania, získajte nové tipy ohľadom podnikania, buďte prvé, kto si vypočuje informácie o najnovších a najlepších prípravkoch a novinky zo spoločnosti, užite si prvotriednu zábavu a večer ocenení - pre nezávislé kozmetické poradkyne ide o vyvrcholenie roka, pretože sú odmeňované a za svoje úspechy získavajú uznanie. Najlepšie na tom je, že bežné denné starosti môžete nechať za chrbtom s kamarátkami, ktoré pre vás chcú len to najlepšie.

Bez ohľadu na to, kde vo svete Mary Kay budete, Výročná konferencia je najdôležitejším okamihom roka. Mary Kay by bola pyšná, keby videla, ako bola jej vízia uznávania, vzdelávania a motivácie nezávislých kozmetických poradkýň prijatá. 

Learn more about starting your Mary Kay business.

Správne začať

  • Osvojte si viac, ako len základy vďaka vzdelávacím materiálom zo Štartovacieho kufríka - ako je Sprievodca rýchlym štartom a DVD Krok 1.
  • Naučte sa, ako najlepšie postupovať a nechajte sa inšpirovať a motivovať ostatnými nezávislými kozmetickými poradkyňami a nezávislými Sales Directors pri stretnutiach tímov organizovaných vašou nezávislou Sales Director a udalosťami sponzorovanými spoločnosťou.
  • Kedykoľvek budete mať akúkoľvek otázku, jednoducho do spoločnosti zatelefonujte! Všetci zamestnanci sú vám k dispozícii a sú pripravené zodpovedať všetky vaše otázky.

Spojte sa so svojou nezávislou kozmetickou poradkyňou ešte dnes!

Páčilo by sa vám takéto podnikanie

  • Určite si svoju pracovnú dobu.
  • Bud’te sama sebe šéfom.
  • Využite svoj prirodzený talent a nadšenie.
Nájdite svoju nez. kozmetickú poradkyňu

Nakupujte, kedy chcete a ako chcete

  • Užite si pohodlné doručenie prípravkov domov alebo do kancelárie.
  • Nakupuje s vašou kozmetickou poradkyňou online, telefonicky, e-mailom alebo osobne
Zistite, ako na to
ibc girl