Kolekcia vôní

Vytvorenie kolekcie vôní

Nikdy nemôžete mať príliš veľa topánok – alebo vôní! S kolekciou vôní Mary Kay® si môžete zakaždým vybrať vôňu, ktorá sa bude hodiť k vašej nálade, príležitosti a obdobiu –  rovnako ako si každý deň vyberáte oblečenie a doplnky, ktoré chcete nosiť.

1. Začnite vytvorením svojej kolekcie vôní.

Cítite sa:                                   Vyberte:
Luxusne a sofistikovane            Cityscape™ Parfumová voda
Veselo a blažene                       Forever Diamonds™ Parfumová voda
Spriaznene a dobrosrdečne      Parfumová voda Thinking of Love™
Romanticky a zamilovane         Thinking of You® Parfumová voda
Plná energie na festivaly           Upbeat™ Toaletná voda

2. Dolaďte posledné detaily!

Vôňu naneste na pulzové body.
Pokožka je teplejšia na pulzových bodoch – na krku, zápästiach, v ohybe paží a na zadnej strane kolien – ktoré vôni pomáhajú, aby sa rozvinula a poskytla lepší zmyslový zážitok.

Zvážte počasie.
Ak je zima, budete musieť svoju vôňu znovu nanášať približne každé tri hodiny. V teplejšom podnebí vôňa vydrží oveľa dlhšie.

Experimentujte!
Vôňa je formou sebavyjadrenia: Môže sa prispôsobiť vašej nálade alebo navodí úplne novú atmosféru. Vyskúšajte širokú paletu vôní na rôzne príležitosti a nálady.

Pred nanesením vône aplikujte telové mlieko.

Vôňa vydrží dlhšie na pokožke, ktorá je dobre hydratovaná. Nanesenie telového mlieka po sprchovaní pomôže, aby vôňa vydržala oveľa dlhšie.

Každý si zaslúži rozmanitú kolekciu vôní.

Vôňa sa často považuje za luxusnú položku, a preto mnohí vaši milovaní neuvažujú o tom, že by si ju sami pre seba kúpili. Obdarujte a rozmaznajte ich darčekom a pomôžte im vytvoriť ich vlastnú kolekciu vôní pre každú náladu a príležitosť!
Learn all about fragrance.


Tiež by vás mohlo zaujímať: