Tipy na aplikáciu štetcem

Tipy na aplikáciu štetcem

Mary Kay® Štetček na tieňovanie očí

Na rozotrenie ceruzky na oči a vytvorenie efektu dymového líčenia roztierajte ceruzku pozdĺž línie rias jemnými pohybmi tam a späť.
Ak chcete dodať svojim očiam dramatický vzhľad, rozotrite očné tiene na očné viečko ťahmi smerom nahor, tiene sústreďte blízko línie rias. Tiene roztierajte ťahmi smerom nahor, kým nedosiahnete požadovaný efekt.​

Mary Kay® Štetec na podkladovú bázu

Začnite v strede tváre, od nosa alebo čela. Pomocou širokých, rovnomerných ťahov postupujte k línii vlasov a k lícam a postupne rozotrite. Na čele nanášajte bázu smerom nahor, aby bola pri línii vlasov rozotrená dostratena a docielili ste prirodzený efekt. Na zvyšok tváre nanášajte bázu spravidla smerom nadol, aby ste urovnali aj tie najmenšie chĺpky.

Mary Kay® Štetec na minerálny púdrový mejkap

Štetec zľahka ponorte do minerálneho púdrového mejkapu a oklepte ho o okraj, aby ste odstránili prebytocné množstvo púdru. Nanášať začnite uprostred tváre, pokracujte krúživými pohybmi smerom do strán.


Brushes can gather makeup, oil and dead skin cells.
A good rule is to clean your brushes often to help keep them performing like new.

Brushes can gather makeup, oil and dead skin cells. A good rule is to clean your brushes often to help keep them performing like new.