Odstraňujte odumreté kožné bunky a hydratujte

So súpravou Satin Lips® zažijú vaše pery kúpeľnú starostlivosť, ktorá pomáha ošetriť vysušené a popraskané pery a prináša skvelý pocit hydratovaných pier už v dvoch krokoch. Vaša oáza čaká

Krok 1: Odstraňujte odumretú kožu

Uvoľnite sa a užite si tento revitalizujúci zážitok z ošetrenia pier. Cukrový peeling na pery s bambuckým maslom White Tea & Citrus odstraňuje odumreté kožné bunky pomocou prírodných kryštálikov cukru a jemne vyhladí pery do dokonalosti. 

Vďaka zmesi s lahodným bambuckým maslom zanecháva prípravok pery jemné, hladké a ošetrované. Tento odborne pripravený peeling obsahuje tiež slnečnicový olej, ktorý je bohatý na antioxidant vitamín E. 

Jemne tento prípravok vtierajte do pier približne jednu minútu a bleskovo sa zbavíte suchých pier. Povrch pier sa okamžite zlepší a pery vyzerajú oživené. 
saténové pery

Krok 2: Hydratujte

Len čo Cukrový peeling na pery s bambuckým maslom White Tea & Citrus urobil svoje kúzlo, rozmaznajte svoje pery výživným bozkom. Balzam na pery s bambuckým maslom White Tea & Citrus je navrhnutý tak, aby zanechával pery hodvábne jemné – do hĺbky hydratované. Sledujte, ako suchosť pier v okamihu zmizne, a to vďaka upokojujúcim účinkom zmesi bambuckého masla a jojobového oleja. 


Bambucké maslo, o ktorom je známe, že je bohaté na antioxidanty – vitamíny A a E –, pomáha pokožku udržiavať hydratovanú. Jojobový olej je známy tým, že je podobný tukom, ktoré prirodzene vytvárajú naše telo, a pomáha zvlhčovať a chrániť pokožku. Akoby ste tak dopriali svojim perám dvojitú dávku hydratácie. Tento hydratačný balzam na pery je presne tým, po čom vaše smädné pery prahnú
 
saténové pery