TimeWise® Aktivátor s vitamínom C

Pozrite sa na skutočné výsledky!

Vaše denné sérum už vašej pleti dodáva látky, ktoré zlepšujú jej vzhľad podľa vašich potrieb, ale čo keby ste jeho účinky mohli ešte viac posilniť pomocou čistého vitamínu C? Vyskúšajte TimeWise® Aktivátor s vitamínom C. Už po dvoch týždňoch* bolo dokázané, že:

• Pleť má na pohľad jednotnejší tón.
• Je viac rozžiarená.
• Jemné aj hlbšie vrásky sú zredukované.

Novinka v kozmetickom priemysle!

Ak je čistý vitamín C vystavený pôsobeniu vzduchu, svetla alebo vody, postupom času degraduje a stráca silu.  Teraz je tento problém vyriešený vďaka prelomovej technológii, ktorá udrží čistý vitamín C stabilný, až kým s každým použitím neuvoľníte jeho silu. Len čo sa vám štvorček na dlani rozpustí, stane sa z neho svieži a účinný elixír z čistého vitamínu C, ktorý z vášho séra urobí mnohonásobne účinnejšiu zbraň v boji proti starnutiu. Svieži prvýkrát. Svieži zakaždým. Prvýkrát na trhu a výhradne od Mary Kay.  Premeňte svoje sérum na super silu s čistým vitamínom C!

Keď skombinujete svoje obľúbené sérum od Mary Kay s NOVÝM TimeWise® Aktivátorom s vitamínom C, zmení sa na mnohonásobne účinnejšiu zbraň v boji proti starnutiu. Kombinujte sérum s TimeWise® Aktivátorom s vitamínom C podľa vašich potrieb:

Účinky sú postupom času výraznejšie!

Čím dlhšie budete aktivátor používať, tým viac výhod získate.  Po štyroch týždňoch bude vaša pleť  jasnejšia a zredukujú sa vejárikovité vrásky okolo očí, ako môžete vidieť na nižšie uvedených obrázkoch.**
.bannerbannerbanner