Vyberte si tú najlepšiu masku, ktorá vám pomôže riešiť problémy pri starostlivosti o pleť. Či je vaša pleť unavená, suchá alebo mastná, máme pre vás tú správnu masku. Podporte svoju pravidelnú starostlivosť o pleť tým, že si nájdete chvíľku na aplikáciu pleťovej masky, objavte nádhernú pleť, ktorou sa budete chcieť pochváliť. 

Ako na multimasking

Pri starostlivosti o svoju krásu sa neobmedzujte iba na riešenie jedného problému. Vytvorte si vlastnú jedinečnú kombináciu niekoľkých masiek, ktorá zodpovedá všetkým potrebám vašej pleti. 

Na mastné časti tváre, ktoré sú náchylné na tvorbu akné, použite Clear Proof® Hĺbkovo čistiacu masku s aktívnym uhlím, ktorá vyčistí zanesené póry.

 • Cieľ pôsobenia: T-zóna býva mastnejšia ako líca. Ak sa vám nedokonalosti objavujú aj na hrudníku a chrbte, naneste masku aj na ne.
 • Príprava a aplikácia: Pleť vyčistite a naneste na ňu rovnomernú vrstvu masky. Nenanášajte masku príliš blízko k očiam a ústam. 
 • Čas pôsobenia: Nechajte masku pôsobiť 10 až 20 minút, bude postupne zaschýnať a zmatnie, pri zaschýnaní bude absorbovať z pórov nadbytočnú mastnotu, odumreté bunky pokožky a ďalšie nečistoty. Masku nakoniec zmyte hubkou namočenou v teplej vode. 
 • Frekvencia použitia: Najlepšie výsledky dosiahnete vtedy, keď budete túto masku používať 2x až 3x týždenne.
 • Tip na vyskúšanie: Masku aplikujte na celú tvár v teplejšom počasí alebo kedykoľvek, keď bude mať pleť vyššiu tendenciu mastiť sa.
 

Oblasti so suchšou pleťou hydratujte a zjemnite TimeWise® Hydratačnou gélovou maskou s regeneračným účinkom 

 • Cieľ pôsobenia: Väčšiu tendenciu vysúšať sa máva zvyčajne pleť na lícach, ale veľa ľudí má vysušenú pleť na celej tvári.
 • Príprava a aplikácia: Tvár jemne vyčistite a potom rovnomerne a v dostatočnej vrstve naneste pleťovú masku. 
 • Čas pôsobenia: Nechajte masku pôsobiť asi 10 minút. Nezaschne ako niektoré iné masky. Ide o hydratačnú masku, ktorá vsiakne do pokožky, jej úlohou nie je odstraňovanie nečistôt. Masku zmyte hubkou namočenou v teplej vode.
 • Frekvencia použitia: Túto masku by ste mali používať 2x alebo 3x týždenne. Ak je vaša pleť veľmi vysušená, môžete ju používať častejšie.
 • Tip na vyskúšanie: Ak chcete dosiahnuť veľmi jemnú pleť, nechajte TimeWise® Hydratačnou gélovou maskou s regeneračným účinkom pôsobiť cez noc.
   

Ak máte opuchnuté a unavené oči, doprajte si Mary Kay® Upokojujúcu očnú masku.

 • Cieľ pôsobenia: Jemná pleť pod očami smerom k vonkajším očným kútikom a pod obočím.
 • Príprava a aplikácia: Naneste tenkú vrstvu gélu na čistú pleť bez mejkapu. 
 • Čas pôsobenia: Tento gél nie je potrebné zmývať ako ostatné masky. Naneste ho a to je všetko!
 • Frekvencia použitia: Upokojujúce zloženie tohto prípravku je účinné a bezpečné na každodenné používanie.
 • Tip na vyskúšanie: Chráňte pružnosť svojej pleti! Na nanášanie Mary Kay® Upokojujúce očné masky okolo očí používajte tampón alebo prstenník. V prstenníku je najmenšia sila, prípravky na starostlivosť o pleť okolo očí sa s ním aplikujú najlepšie.
   
 

Prebuďte sa s nádherne oddýchnutou pleťou 

Nový trend spočíva v rozmaznávaní pleti, ktoré ju rozžiari a dodá jej trvalý jas. Nechajte sa inšpirovať luxusným domácim ošetrením podľa odborníkov na starostlivosť o pleť a spánkom sa dopracujte k hydratovanej pleti. Na pleť tváre naneste obnovujúcu TimeWise® Hydratačnú gélovú masku s regeneračným účinkom a na citlivú oblasť okolo očí aplikujte Mary Kay® Upokojujúcu očnú masku. Potom sa uložte na spánok pre krásu, kým prípravky budú pleť cez noc hydratovať a osviežia ju!

Tip od expertov #1: Mary Kay® Upokojujúcu očnú masku uchovávajte v chladničke, bude tak lepšie pôsobiť na opuchy okolo očí a vy sa budete cítiť ako v luxusných kúpeľoch, kde sa nezabúda na žiadny detail.

Tip od expertov #2: Čaká vás špeciálna udalosť, na ktorej chcete vyzerať úžasne? Znásobte prínosy, ktoré vám poskytujú pleťové masky, večerným rituálom, nech sa na  ten veľký deň vyspíte do krásy. V deň „D“ si nájdite 20 alebo 30 minút na oddych pri obľúbenej hudbe s TimeWise Repair™ Liftingovou biocelulózovou maskou. Ani sa nenazdáte, a budete pripravená zažiariť na svadbe alebo školskej stretávke (alebo pri akejkoľvek inej príležitosti) a vaša pleť bude viditeľne jemnejšia, hladšia a žiarivejšia.