Renesancia pred nami

Kombinácia dramatických kontrastov vytvára dva vzhľady, v ktorých sa odráža doba, ktorá ich inšpirovala. Jednoducho skombinujete svetlé a tmavé odtiene vďaka, expertami starostlivo vybranej, novej limitovanej kolekcie. Vytvorte pútavé detaily zlatými odtieňmi a romantické akcenty s paletkou šampanských a ružových odtieňov. Udržujte svoj vzhľad stále svieži s dávkou hydratácie. Inšpirujte sa videami, ktoré vystihujú každý detail novej kolekcie Renaissance revival.

Opulentná zlatá

Oslňte odtieňmi drahých kovov, ktoré môžete navrstviť z paletky zlatých odtieňov. Nanášajte ich s pocitom umelca, ako by ste sa snažili napodobniť majstrov renesancie a premeňte svoje selfie na diela hodné galérie. Trend Chromafusion™ kolekcia očných tieňov Opulent Gold obsahuje odtiene Chromafusion™: Onyx, Heirloom Gold, Gold Status a Biscotti.

Znovu prebudená romanca

Šampanské a ružové odtiene boli zvolené, aby inšpirovali zvodné líčenie očí. Dodajte svojmu vzhľadu trochu dramatickosti s touto romantickou paletkou a Gélovými očnými linkami v odtieni orchidei. Trend Chromafusion™ kolekcia očných tieňov Romance Revival obsahuje odtiene Ember Glow, Midnight Orchid, Soft Heather a Polished Shell
 

Jemná a bohatá krása

Namaľujte očné linky tak nádherne ako renesančné umelecké dielo s Gélovými očnými linkami od Mary Kay. Tieto Gélové očné linky zdôrazňujú krásu vašich očí a pomáhajú vytvoriť dokonalý vzhľad s presnosťou a intenzívnou farbou. Gélové očné linky Espresso Ink pozlátia líniu rias spolu s Trend Chromafusion™ kolekciou očných tieňov Opulent Gold, zatiaľ čo Gélové očné linky Ornate Orchid dodajú romantickú hĺbku Trend Chromafusion™ kolekcii očných tieňov Romance Revival

Prebudenie pleti 

Vdýchnite vašej pleti nový život a dodajte jej potrebnú hydratáciu pomocou Osviežujúceho spreja na tvár Skindinavia. Potešte po čistení svoju pleť dávkou vitamínu B3 a stopových minerálov alebo oživte pleť pred nanesením podkladovej bázy.