Máte šaty, tortu aj ženícha. Na svadobnom zozname teraz zostáva odškrtnúť už len bezchybný make-up. Začnete starostlivosťou o pleť, ktorá vás rozžiari zvnútra, potom už len stačí vybrať perfektné líčenie, ktoré doladí váš štýl v svadobný deň.

4 týždne

Pripravte svoju pleť

Začnite osviežením s režimom starostlivosti o pleť, pri ktorom klinické testy preukázali omladenie vzhľadu pleti už po prvých 4 týždňoch.1

TimeWise® Zázračná sada 3D™


3 týždne

Pre menej viditeľné póry

Aby ste boli na svadobných fotkách bez chybičky! Toto sérum výrazne znižuje množstvo viditeľných pórov.2

TimeWise® Sérum redukujúce póry


2 týždne

Maska, ktorá vás rozžiari

Maska, ktorá už za dva týždne viditeľne pozdvihne a spevní pleť.3 Nabite svoje sérum čistým vitamínom C.

TimeWise Repair™ Liftingová biocelulózová maska

TimeWise® Aktivátor s vitamínom C

Veľký deň

Pred nanesením make-upu pleť dostatočne hydratujte s TimeWise® Hydratačnou gélovou maskou s regeneračným účinkom. A pripravte svoje pery na bozk svojho života so Satin Lips® Balzamom na pery s bambuckým maslom

Buďte krásna nevestaNechajte na svoj veľký deň zažiariť svoje pravé ja prostredníctvom líčenia vytvoreného vizážistami.

Zvodná elegancia

Vykúzlite nádherný kontrast trblietavých očných viečok a pier vo farbe granátového jablka.

1. Vaša pleť bude vyzerať bezchybne s TimeWise® Matnou podkladovou bázou 3D™. (302054)

2. Vytvorte na viečkach trblietavý základ očnými tieňmi Chromafusion™ odtieňa Rustic. Hĺbku dodáte nanesením odtieňa Hazelnut do záhybov očných viečok.

3. Do vnútorných kútikov oka a pod obočie naneste odtieň Chromafusion™ Crystalline a potom na hornú a spodnú líniu rias aplikujte odtieň Espresso.

4. Dymový vzhľad vytvoríte orámovaním línie horných i dolných rias a následným ľahkým rozmazaním Kontúrovacej ceruzky na oči odtieňa Black.

5. Vaše riasy vyniknú s dvomi vrstvami Lash Love™ Farby na riasy odtieňa Black, aplikujte ju na horné i spodné riasy.

6. Farbu lícam dodáte Chromafusion™ Lícenkou odtieňa Shy Blush. Toto dramatické líčenie potom dokončite Gélovým polomatným rúžom odtieňa Mauve Moment

Zoznámte sa s IntelliMatch™ TechnológiouSpoľahnite sa na svoju nezávislú kozmetickú poradkyňu, ktorá vám pomôže nájsť typ i odtieň podkladovej bázy, ktorá bude perfektným a jedinečným vyjadrením vás samotnej.

 

Dohodnite si schôdzku

Kontaktujte svoju nezávislú kozmetickú poradkyňu a dohodnite sa na skúške podkladovej bázy. Bude to aj dobrá príležitosť na skonzultovanie celého plánu svadobného líčenia. 

Ozvite sa nám   

Vzorky odtieňov

Až budete vedieť, aký je podtón vašej pleti, vyskúšajte si niekoľko odtieňov, aby ste našli ten pravý. Naša exkluzívna technológia IntelliMatch™ využíva informácie o odtieňoch pleti získané u žien z celého sveta a ponúka tak odtiene, ktoré skutočne ladia s pleťou.

Čím je výnimočná

Poistite si
svoj vzhľad

Až príde váš veľký deň, budete chcieť od rána až do noci vyzerať čo najlepšie. Rozhodnite sa, či siahnete po podkladovej báze, ktorá udrží na 12 hodín pod kontrolou mastnotu alebo vám poskytne 12 hodín hydratácie.

TimeWise® Matná podkladová báza 3D™
TimeWise® Rozjasňujúca podkladová báza 3D™
  

Podeľte sa o svoju láskuMalý darček robí zázraky, keď chcete vyjadriť svoju vďaku.