Či už je vaša pleť unavená, suchá alebo mastná, Mad About Masking Darčeková kolekcia pleťových masiek je vhodná pre každý typ pleti. Použite ju na celú tvár alebo skombinujte rôzne druhy medzi sebou a zamerajte sa na jednotlivé oblasti. Urobte si radosť touto peknou darčekovou kolekciou alebo obdarujte niekoho blízkeho, ​​kto si rád užíva svoju chvíľku oddychu. 

ČISTÉ PÓRY

Absorpčné vlastnosti ílu pohltia všetky nečistoty a vyčistia každý pór. Maska zanechá vašu pleť perfektne čistú a matnú. Maska obsahuje zelený íl, esenciálny rozmarínový olej a mentol.


POVZBUDENIE PLETI

Pripravte svoju pleť na náročný deň. Bahenná maska s povzbudzujúcim kofeínom zo zeleného čaju dodá vášmu vzhľadu potrebnú sviežosť. Maska obsahuje extrakt z japonského zeleného čaju, šípok a mandľového oleja.

NA UPOKOJENIE A ODDYCH

Doprajte si zaslúžený oddych a rozmaznávajte svoju pleť chladiacou a upokojujúcou krémovou maskou. Maska obsahuje výťažok z aloe vera a provitamín B5 (panthenol).

ROZŽIARENÁ PLEŤ

Rozjasnite svoju pleť s touto hydratačnou gélovou maskou, ešte pred piatkovým večerom. Teraz ste pripravená na všetko – od večere až po rannú párty. Maska obsahuje kyselinu hyalurónovú, glycerín a vitamín E.
Každú z týchto masiek môžete použiť samotne na celú tvár alebo skombinujte rôzne typy spoločne a zamerajte sa na každú časť tváre. Vezmite si masky so sebou na cesty alebo ich darujte kamarátke, ktorá si zaslúži príjemnú starostlivosť o pleť.

Kombinujte masky medzi sebou!

  

  

Základné maskovanie

Sila aktívneho
uhlia

Vyčistí upchaté póry, pohltí mastnotu a zabraňuje vzniku akné
v oblastiach, ako je chrbát, hrudník a T-zóna. 

Clear Proof® Hĺbková čistiaca maska
s aktívnym uhlím
  

Hydratácia
a zjemnenie pleti

Hydratujte celú tvár.
Pre maximálny účinok uchovávajte v chladničke.

TimeWise® Hydratačná gélová maska
s regeneračným účinkom 

Upokojujúci, chladiaci
a osviežujúcí účinok

Zjednoťte, spevnite
a hydratujte citlivú pleť pod očami. Neoplachujte! 

Upokojujúca očná maska 

Prebuďte sa s nádherne oddýchnutou pleťou 

Nový trend spočíva v rozmaznávaní pleti, ktoré ju rozžiari a dodá jej trvalý jas. Nechajte sa inšpirovať luxusným domácim ošetrením podľa odborníkov na starostlivosť o pleť a spánkom sa dopracujte k hydratovanej pleti. Na pleť tváre naneste obnovujúcu TimeWise® Hydratačnú gélovú masku s regeneračným účinkom a na citlivú oblasť okolo očí aplikujte Mary Kay® Upokojujúcu očnú masku. Potom sa uložte na spánok pre krásu, kým prípravky budú pleť cez noc hydratovať a osviežia ju!

Tip od expertov #1: Mary Kay® Upokojujúcu očnú masku uchovávajte v chladničke, bude tak lepšie pôsobiť na opuchy okolo očí a vy sa budete cítiť ako v luxusných kúpeľoch, kde sa nezabúda na žiadny detail.

Tip od expertov #2: Čaká vás špeciálna udalosť, na ktorej chcete vyzerať úžasne? Znásobte prínosy, ktoré vám poskytujú pleťové masky, večerným rituálom, nech sa na  ten veľký deň vyspíte do krásy. V deň „D“ si nájdite 20 alebo 30 minút na oddych pri obľúbenej hudbe s TimeWise Repair™ Liftingovou biocelulózovou maskou. Ani sa nenazdáte, a budete pripravená zažiariť na svadbe alebo školskej stretávke (alebo pri akejkoľvek inej príležitosti) a vaša pleť bude viditeľne jemnejšia, hladšia a žiarivejšia.