Nájdite si odtiene rovnako jedinečné, ako ste vy

Vyjadrite náladu okamihu moderným líčením vyjadrujúcim vašu sebadôveru prostredníctvom farieb – od jemného k nápadnému, od sviežeho
k nebojácnemu, od zdržanlivého po dramatické – s odtieňmi rovnako jedinečnými, ako ste vy samy. Dajte o sebe vedieť. Nalíčte si oči očnými tieňmi s modernými odtieňmi bohatými na pigmenty a pery neutrálnymi rúžmi, ktoré vhodne doplnia každý váš štýl. Tieto veľmi elegantné tiene inšpirované prehliadkovým mólom vás budú inšpirovať, aby ste našli nový vzťah k farbám a k jednému odvážnemu ťahu za druhým.

Radiate Confidence

Odvážne odtiene sa perfektne dopĺňajú s nadčasovými matnými tónmi v Trend Chromafusion™ kolekcii očných tieňov Radiate Confidence. Dobrou správou je, že pre vaše líčenie neplatia žiadne obmedzenia. V kolekcii nájdete Paletku Petite Palette™ so štyrmi odtieňmi očných tieňov z kolekcie Chromafusion™: 

Toffee, matný terakotový odtieň 
Golden Peach, jemne trblietavý odtieň
Radiant Blue, výrazne trblietavý odtieň
Mahogany, matný teplý hnedý odtieň

Feel Fierce 

Luxusné neutrálne farby poskytujú základ sýtym matným odtieňom, ktorých prostredníctvom dosiahnete dramatický vzhľad a neprehliadnuteľné farebné efekty. Vydajte sa vlastnou cestou – zdržanlivo, odvážne alebo niečo medzi tým. Najnovší jesenný odtieň Pomegranate sa nádherne dopĺňa s triom jemných, ale úžasných odtieňov v balíčku s produktmi z limitovanej Trend Chromafusion™ kolekcie očných tieňov Feel Fierce. V balíčku nájdete Paletku Petite Palette™ so štyrmi odtieňmi očných tieňov z kolekcie Mary Kay Chromafusion™:

Rose Gold, jemne trblietavý odtieň
Pomegranate, sýty ružovočervený matný odtieň
Hummingbird, sýty fialový odtieň so zeleným ligotom
Onyx, čierny matný odtieň

Kombinácia s prirodzenými odtieňmi

Na dosiahnutie perfektného konečného efektu zlaďte líčenie očí vyjadrujúce vašu osobnosť s jemným rúžom na pery. Matné rúže z limitovanej edície† majú nádherný prirodzený odtieň, ktorý je vhodný pre každé líčenie a každý tón pleti. Môžete ich zakúpiť v dvoch matných variantoch.

Spice of Life, hrejivý dotyk farby ako po bozku
Tenacious Taupe, sýty, veľmi prirodzený odtieň, ktorý sa prispôsobí