Úspech značky Mary Kay® spočíva v poskytovaní jedinečnej podnikateľskej príležitosti a v ponuke kozmetických produktov. Za nimi stojí investícia spoločnosti Mary Kay do vlastného vedeckého výskumu. Mary Kay pôsobí na českom a slovenskom trhu už 25 rokov. Toto 25. výročie je oslavou napĺňania základných cieľov s ktorými pani Mary Kay Ash založila túto spoločnosť pred takmer 60 rokmi – vytvárania rovných príležitostí pre ženy, možnosti ponúkať neodolateľné produkty a myšlienke zlepšiť svet prostredníctvom charitatívnych projektov. Tento splnený sen pani Mary Kay Ash dnes predstavuje rodinnú firmu s miliardovým obratom a miliónmi nezávislých kozmetických poradkýň a poradcov v takmer 40 krajinách sveta.

Čím mi Mary Kay obohatila život a ako mi ho zmenila?

LENKA PRCHALOVÁ

V čem mi změnila Mary Kay život? Úplně ve všem. Stala jsem se nezávislou, soběstačnou a odvážnou ženou, která věří v sebe sama.

PREČÍTAŤ ČLÁNOK

ZUZANA BANÁŠOVÁ

Mary Kay mi pomohla získať pozitívny pohľad na život, dala mi najlepších priateľov, vytiahla zo mňa mnohé, o čom som sama netušila :)

PREČÍTAŤ ROZHOVOR

ILONA MARKVARTOVÁ

Mary Kay mi dala sebevědomí, víru ve své schopnosti a svobodný život bez každodenní osmihodinové pracovní doby.

PREČÍTAŤ ČLÁNOK

KRISTÝNA HOŠKOVÁ

Mary Kay mi umožnila dosáhnout na takové finanční ohodnocení mé práce, že to je mnohonásobně víc, než jsem si kdy vůbec představila, že mohu jako žena dosáhnout.

PREČÍTAŤ ČLÁNOK

STANISLAVA ŠEMINSKÁ

V Mary Kay sa zmenilo moje myslenie, prístup k životu a k prekážkam. Dnes sa už neobávam budúcnosti a netrápim sa minulosťou. Prekážky pre mňa neznamenajú problém, ale výzvu – výzvu zmerať svoje sily a dokázať niečo zmeniť k lepšiemu.

PREČÍTAŤ ČLÁNOK

ALICE PAVLŮ

Mary Kay mi umožňuje dělat práci, která mě baví, být s lidmi, kteří se chovají čestně a stát za tím, v co věřím. Mohu být každý den sama sebou a užívat si to!

POZRITE SA NA REPORTÁŽ

PREČÍTAŤ ROZHOVOR

YVONA CRHOVÁ MITROFANOVÁ

Mary Kay mi umožňuje mít rodinu na prvním místě a být nezávislá – časově i finančně.

PREČÍTAŤ ROZHOVOR

MONIKA HAVLOVÁ

Mary Kay mi změnila život úplně ve všem. Přenastavila moje myšlení, hodnoty. Změnila můj životní styl – prostě úplně všechno.

PREČÍTAŤ ROZHOVOR

KATEŘINA MARKOVÁ

Podnikání s Mary Kay mi umožňuje být na 100% maminkou, manželkou, dcerou, kamarádkou, ale neztrácet u toho své osobní ambice a své vlastní já.

POZRITE SA NA REPORTÁŽ

DANA PASZTORIK

Vždy ma bavilo učiť a vystupovať na pódiu - v Mary Kay som tieto možnosti našla v tej najlepšej forme. Učím to, čo sama žijem, vidím, že to má zmysel a niekomu tým pomáham. Naučila som sa pracovať so svojimi emóciami, aby ma nebrzdili, ale pomáhali. 

POČÚVAŤ PODCAST

KATEŘINA DROBNÁ

Dala mi možnost neustále se vzdělávat, pracovat na sobě a růst nejden osobnostně, ale i kariérně.

POČÚVAŤ PODCAST

LUCIA NÉMETHOVÁ

Mary Kay mi umožnuje žiť svoje sny, žiť naplno a milovať to čo robím.

PREČÍTAŤ ČLÁNOK

KATARÍNA MAHRÍKOVÁ

Mary Kay mi dala život v slobode a hojnosti. A nemyslím tým len financie a hmotný život. Je to možnosť rozmýšľať a ŽIŤ vo veľkom. Chcieť pre seba, rodinu, tím a aj komunitu to najlepšie.

POČÚVAŤ PODCAST

PAVLÍNA ČERNÁ

Říká se, že Mary Kay mění životy žen. Mně ho změnila úplně. Stala se mým životním stylem.

POČÚVAŤ PODCAST

MARKÉTA LÁSKOVÁ

Mary Kay mi změnila přístup k životu jako takovému. Díky poznávání sebe, svých tužeb, snů, reakcí, práci s egem.... to vše vede k tomu, že nejkrásnější je to, KÝM se po té cestě stáváme. Protože buď se svou hlavou, limity a brzdami pracujeme, nebo stojíme na místě.

PŘEČÍTAŤ ČLÁNOK

PAVLÍNA HEYDUKOVÁ

Změnila mi život v přístupu sama k sobě. Vždy jsem byla průměrná a obyčejná žena, ničím jsem nevynikala a přitom jsem si někde uvnitř vždy přála být v něčem dobrá. Tady jsem našla sama sebe, získala zdravé sebevědomí, pochopila jsem co znamená "mít se ráda" a pracovat na tom. Když to shrnu do jediné věty: Přišla obyčejná žena, která díky Mary Kay zjistila, že je neobyčejná.
 

Top 25 produktov Mary KayDekoratívna kozmetikaZákladná starostlivosť o pleť


Hydratácia


Masky a starostlivosť o ruky

Pre viac informácií kontaktujte svoju nezávislú kozmetickú poradkyňu Mary Kay