Povedzte „Áno“ a začnite s prípravou vašej pleti na váš veľký deň.

Žiarivá pleť nevesty vyžaduje rovnako starostlivé plánovanie a prípravy ako kvetiny a šaty družičiek (pokiaľ nie dokonca viac). Pred tým, než rozošlete svadobné oznámenia, pripravte si plán starostlivosti o pleť na váš veľký deň tu.

Oddajte sa pravidelnej starostlivosti o pleť.​

Je čas, aby ste začali brať starostlivosť o pleť vážne! Začnite s pravidelným režimom starostlivosti o pleť, ktorý zahŕňa čistenie, odstraňovanie odumretých buniek, hydratáciu, spevňovanie, ochranu a ďalšie.  


Aby ste viditeľne vylepšili vzhľad jemných liniek, používajte Intenzívny peeling z TimeWise® Mikrodermálnej kolekcie Plus. Pokiaľ chcete využiť silu na odstránenie odumretých kožných buniek z viacerých vrstiev za pomoci kyseliny glykolovej, vyskúšajte TimeWise Repair™ Revealing Radiance™ Peeling na tvár. Aby bola starostlivosť skutočne účinná, nepoužívajte tieto prípravky viackrát než trikrát týždenne a po použití si dajte jeden až dva dni pauzu.

Pripravte sa na svadobnú noc od hlavy až po päty.

Zaraďte do svojej starostlivosti spevňujúce prípravky a zvýraznite riasy. 
 

Urobte svoj prvý novomanželský bozk nezabudnuteľným.

So žiadostivými perami a bezchybnou pleťou bude váš novomanželský bozk dokonalý. 

Prichádza kráska

Zbaľte si na váš veľký deň nevyhnutnosti pre prípadné úpravy na poslednú chvíľu.

Skrášľovacie pomôcky

Keď sa budete postupne presúvať od príprav cez fotografovanie až k obradu a hostine (a všetkého medzi tým), držte si tieto pomôcky celý deň neustále poruke. Obrúsky pohlcujúce mastnotu, ktoré odstránia nežiaduci lesk pleti, a kvapku vône pre osvieženie musíte mať pri sebe. Perfektne sa vojdú do vašej svadobnej kabelky.

Svadobná oslava

Urobte váš obrad oslavou krásy s perfektným darčekom pre všetky družičky.

Darčeky pre družičky

Vaše družičky sú tu pre vás, aby vám pomohli na ceste k vášmu veľkému dňu – odmeňte ich skrášľujúcimi darčekmi ešte pred tým, než vás odprevadia k oltáru, rozmaznávajúcou Kolekciou Saténové ruky a leskom, ktorý vyzerá skvele na každých perách, a maskarou, ktorá odolá plaču.
 

Nápady pre družbov

Uistite sa, že aj ženíchovi družbovia budú ako zo škatuľky, keď pôjdu smerom k oltáru, vďaka týmto nevyhnutnostiam pre mužov.