Nalíčte sa slnečnými lúčmi

Skúste sa pozrieť na svoje fotografie z letných dovoleniek. Z pláže, pri jazerách alebo na plavbe loďou. 
Určite na nich máte široký úsmev a vaša tvár žiari. Áno! Pretože si užívate nezabudnuteľný čas na krásnom, slnkom zaliatom mieste. Slnko nám prirodzene zlepšuje náladu, dodáva potrebný vitamín D a nabíja nás pozitívnou energiou. Šťastie, oddych a bezstarostné chvíle pleti jednoducho pristanú. Aj z fotografií je vidieť ako z opálenej pokožky priam sála príjemné teplo slnečných lúčov, ktoré ju hrejú. Opálenie dodáva pleti rozžiarený zdravý vzhľad a pocit exotickej krásy, ktorý našej tvári chceme dopriať po celý rok. 
Vďaka kozmetickým prípravkom ako sú bronzery a rozjasňovače si sen po bronzovej pokožke môžeme splniť každý deň. Dôležité je vybrať si svoj obľúbený produkt. Fantastickou kombináciu je nový  púdrový Rozjasňujúci bronzer. Na prvý pohľad pripomína svojím mramorovým dizajnom exkluzívnu orientálnu architektúru. Perleťovo jemný rozjasňujúci púder sa vlieva do hrejivých zemitých tónov matnej púdrovej zložky. Pri nanášaní sa vzájomne snúbia a dodajú pleti krásny hrejivý jas. Môžete si vybrať z dvoch odtieňov. Pre svetlejší typ pleti Gilded Glow so zlatým odleskom a tmavší Copper Glow s medeným rozžiarujúcim odleskom. Pri špecifických kozmetických produktoch ako je práve bronzer, je dôležité dodržať vhodnú aplikáciu, aby sme sa vyhli, povedzme, príliš slnečnému efektu. 

Bronzer by sa mal nanášať na miesta, kde prirodzene najviac dopadajú slnečné lúče a kde sa pleť najviac opáli. Typicky sú to lícne kosti, spánky pri línii vlasov a nos. Pri aplikácii môžete využiť Štetec na lícenku  alebo Štetec All-over na púder a farbu nanášajte ľahkým dotykom na pokožku.  Aplikácia bronzera môže zvádzať k technike kontúrovania. Bronzer však nenahrádza kontúrovací púder, ale môže ho nádherne doplniť a vy sa budete pýšiť svojim dovolenkovým vzhľadom po celý rok.