Čistá pleť raz-dva alebo ako na dvojkrokové čistenie pleti

Každá žena túži po dokonalej pleti. Avšak cesta k nej má svoje kroky. Existuje množstvo rád, ako si poradiť s nedostatkami pleti. Základ spočíva v jej čistení. Nech už ste akokoľvek veľmi unavená, nezabudnite sa pred spaním dôkladne odlíčiť a následne očistiť svoju pleť. Ráno sa vám pleť odvďačí krásnym vzhľadom. 

Myslíte si, že dôkladné očistenie pleti od zbytkov denného makeupu a nečistôt vyžaduje more času a prípravkov? Nenechajte sa odradiť. Riešenie tohto problému je takzvané dvojfázové čistenie, alebo čistenie pleti pomocou dvoch krokov.

1. krok - odlíčenie. Odstráňte zo svojej pleti nečistoty, mastnotu a zvyšky líčenia. K tomuto kroku vám bude vynikajúcim pomocníkom Micelárna voda. Pleť vyčistí behom pár sekúnd, a to vďaka obsahu micel, ktoré priťahujú nečistoty ako magnet. Micelárnu vodu môžete používať aj dvakrát denne. Čistenie pleti nebolo nikdy jednoduchšie, stačí len pár ťahov odličovacím tampónikom a vaša pleť bude čistá, hydratovaná a pripravená na ďalší krok.
 
2. krok - čistenie. Keď je vaša pleť zbavená makeupu je čas siahnuť po prípravku, ktorý vyhovuje vášmu typu pleti a pomáha riešiť jej individuálne potreby. Môžete využiť čistiace gély, peny, skrátka to, čo pleti sedí najviac.
 
Ako vidíte čistenie pleti nemusí byť vždy zdĺhavé, stačia dva kroky a pleť bude dôkladne očistená a ošetrená. A aby toho nebolo málo, máme pre vás i ďalšie typy na produkty, ktoré si určite zaslúžia vašu pozornosť a miesto vo vašej pravidelnej rutine.

Odličovač očí. Práve pokožka očí je z celej našej tváre tá najjemnejšia, preto je potrebné o ňu pri odličovaní viac dbať. Odličovač očí odstráni všetky druhy líčenia i to vodoodolné. Nezanechá pokožku očného okolia mastnú, a to vďaka dvojfázovému nemastnému zloženiu.

Trápia vás póry a mastná pokožka? Bottanical Effects® Osviežujúce tonikum odstraňuje prebytočnú mastnotu a znižuje počet viditeľných pórov. Obsahuje výťažok z aloe vera a dračieho ovocia, ktoré pomáhahú bojovať proti voľným radikálom poškodzujúcim pokožku.
Teraz už viete, ako správne a rýchlo očistiť vašu pleť takže výhovorky, prečo idete spať bez odlíčenia už nemajú šancu. Doprajte vašej pleti starostlivosť, ktorú si zaslúži a nezabudnite – Odlíčenie pred spaním je od tejto chvíle pre všetkých povinné!