Tohtoročné leto nám prináša veľké skoky. Raz máme pocit, že sa nachádzame uprostred slnečného raja a vzápätí začneme snívať o hebkých svetroch ku krku. Výkyvy počasia sú najhoršie pre našu pleť. Vieme, že za akéhokoľvek počasia je UV ochrana úplnou nevyhnutnosťou, ale práve v takých podmienkach potrebujeme hydratovať a regenerovať. Poďte sa s nami pozrieť na túto tému trochu bližšie.


ČÍTANIE K VODE

REGENERÁCIA PLETI S TONIKOM

Konečne! Slniečko na oblohe nám robí spoločnosť už dlhšiu dobu a my si tak môžeme užívať to, čo nám teplé dni prinášajú. Niekto sa nemohol dočkať až si vychutná obľúbenú zmrzlinu vonku na lavičke, ďalší naopak až odhodí sveter a džínsy, alebo si užije deň pri bazéne a nachytá vitamín D. Skrátka každý si na teplých slnečných dňoch nájde to svoje.

VIAC TU

REGENERÁCIA OČNÉHO OKOLIA A NAŠE 3 KÚZELNÉ TIPY

Leto je ideálna príležitosť na stretnutie sa so svojimi priateľmi. Môžete usporiadať grilovačku či dievčenské posedenie, kde spoločne preberiete všetko od A do Z. Určite každému z vás sa stalo, že sa nevinné kamarátske posedenie pretiahlo do neskorých alebo dokonca ranných hodín a následný ranný odraz v zrkadle nebol práve lichotivý. 

VIAC TU



MARY KAY TIPY

OČNÉ KRÉMY



„Očný krém používam ráno a večer a už si neviem predstaviť, že by som ho nemala.
Perfektná hydratácia, jemné vrásky po každodennom používaní miznú a pleť okolo očí je super.“


Nezávislá kozmetická poradkyňa o TimeWise® Age Minimize 3D™ očnom kréme


TONIKUM



„Tonikum nádherne vonia, osvieži pleť, za mňa je to TOP prípravok. Pomohol mi totiž vyrovnať a upokojiť pleť.
Mala som niektoré časti tváre suché, iné sa mi mastili a tvorilo sa mi akné. A toto ma zachránilo.
Je to môj najobľúbenejší prípravok od Mary Kay.“


Lucia
 



MÁTE AJ VY SVOJ OBĽÚBENÝ PRODUKT MARY KAY, NA KTORÝ NEDÁTE DOPUSTIŤ?

Zaujíma nás vaša spätná väzba, ako ste spokojní a aká je vaša skúsenosť. Napíšte nám svoju recenziu k vašim obľúbencom a inšpirujte ďalšie ženy. Váš názor im pomôže napríklad pri rozhodovaní, keď nevedia, aký produkt by im najviac vyhovoval.

SLEDUJTE NÁS ONLINE