REGENERÁCIA OČNÉHO OKOLIA A NAŠE 3 KÚZELNÉ TIPY

Leto je ideálna príležitosť na stretnutie sa so svojimi priateľmi. Môžete usporiadať grilovačku či dievčenské posedenie, kde spoločne preberiete všetko od A do Z. Určite každému z vás sa stalo, že sa nevinné kamarátske posedenie pretiahlo do neskorých alebo dokonca ranných hodín a následný ranný odraz v zrkadle nebol práve lichotivý. Cítite sa unavene a kruhy pod očami kričia po odpočinku. Radu, ako sa vrátiť v čase a ísť skôr do postele nemáme, ale s kruhmi pod očami a nielen s nimi vám radi pomôžeme. Riešenie je TimeWise® Age Minimize 3D™ Očný krém.

Nielenže TimeWise® Age Minimize 3D™ Očný krém potláča známky únavy vrátane tmavých kruhov pod očami, ale tiež zabraňuje starnutiu a výskytu jemných liniek a vrások okolo očí. Pleť je pevnejšia, hydratovaná a oblasť okolo očí krásne rozjasnená. Tento očný krém si hravo poradí so známkami únavy a ďalšie plus - vaša pleť dostane mladistvý vzhľad.

Ak vás letná párty s priateľmi neláka, naopak večery trávite so svojimi deťmi, ktoré sa dajú ťažko unaviť, aj pre vás máme jednoduché riešenie, ako prebudiť unavené oči a získať vypnutý vzhľad. TimeWise Repair™ Volu-Firm™ Regeneračný očný krém eliminuje vrásky, pomáha zlepšovať opuchy pod očami a zmierňuje výskyt tmavých kruhov. Obsahuje rastlinné kmeňové bunky, ktoré zaisťujú pevnosť pleti, biomimetický peptid podporujúci procesy hojenia pleti a látku zvyšujúcu produkciu kyseliny hyalurónovej, ktorá napomáha k mladistvej pleti a vypnutiu.

Nebojte sa, aj muži mávajú unavené oči a prejavujú sa u nich známky starnutia, netýka sa to len žien. Takže tu máme jeden tip, ako minimalizovať vrásky a unavené očné okolie aj pre pánov. MKMen® Očný krém pre mužov je ľahký, nemastný krém, ktorý okamžite hydratuje a pomáha spevniť očné okolie.
Zaraďte očný krém do vašej dennej rutiny v starostlivosti o pleť. Vyhnete sa tak nástrahám starnutia alebo prebdenej noci. Majte na pamäti, že koža okolo očí je najtenšia koža na celej tvári a o to viac sa o ňu musíme starať.