REGENERÁCIA PLETI S TONIKOM

Konečne! Slniečko na oblohe nám robí spoločnosť už dlhšiu dobu a my si tak môžeme užívať to, čo nám teplé dni prinášajú. Niekto sa nemohol dočkať až si vychutná obľúbenú zmrzlinu vonku na lavičke, ďalší naopak až odhodí sveter a džínsy, alebo si užije deň pri bazéne a nachytá vitamín D. Skrátka každý si na teplých slnečných dňoch nájde to svoje.

Aj keď väčšine ľudí robí slnko radosť pre našu pleť to tak byť nemusí. Slnečné žiarenie spôsobuje predčasné starnutie pokožky - vysušená koža, vrásky, pigmentácie... Preto je potrebné sa o našu pleť starať, aby sme tak predišli spomínaným problémom. Okrem krému s ochranným faktorom, ktorý je v tomto počasí samozrejmosťou, sa naším druhým najlepším kamarátom v starostlivosti o pleť stáva TimeWise® Hydratačné regeneračné tonikum.

Vďaka TimeWise® hydratačnému regeneračnému toniku bude vaša pleť hydratovaná, na dotyk jemná a obohatená o kvapky účinných zložiek bojujúcich proti starnutiu pleti. Tonikum obsahuje vitamín B3, ktorý minimalizuje účinky poškodenia UV žiarením. Hyaluronát sodný pomáha zadržať vlhkosť. Vaša pokožka ju tak môže efektívnejšie využiť. V neposlednom rade obsahuje prírodné antioxidanty - myrtu obyčajnú a výťažok zo semien šošovice, ktoré tiež zabraňujú starnutiu.

Tak hurá na slnko načerpať novú energiu a nezabudnite na TimeWise® Hydratačné regeneračné tonikum, vďaka ktorému sa budete cítiť stále mlado.