• Podnikanie s Mary Kay prináša oveľa viac než len predaj neodolateľných kozmetických produktov. Ponúka najmä podnikateľskú nezávislosť, časovú flexibilitu, neobmedzený finančný rast, ako aj priestor pre vlastný osobný rozvoj. Je len na vás, či sa kariérnej príležitosti chopíte iba ako svojej voľnočasovej záľuby alebo si kariéru nezávislej kozmetickej poradkyne rozbehnete naplno. Sami si plánujete svoj rozvrh a tempo, akým sa budete krôčik po krôčiku posúvať k úspechu. Možností je mnoho a je len na vás, ktorú cestu si zvolíte. Prečítajte si viac o tom, čo ponúka podnikanie s Mary Kay alebo sa spojte so svojou nezávislou kozmetickou poradkyňou, aby vás previedla svetom Mary Kay. 
 • Nechajte sa inšpirovať slovenskými a českými nezávislými kozmetickými poradkyňami – skvelou komunitou inšpiratívnych žien s rôznymi životnými príbehmi, ktoré spája láska k prípravkom a k príležitosti s Mary Kay. 

 • Produkty Mary Kay budete jednoducho milovať! Mary Kay má v ponuke jedinečné produkty starostlivosti o pleť, ktoré sú určené pre rôzne vekové kategórie, ako aj typy pleti a jej stav. Široká paleta dekoratívnej kozmetiky zaujme nielen bežného spotrebiteľa, ale aj profesionála. Poďte sa s nami dozvedieť viac o produktoch telovej starostlivosti, vôňach či produktoch z pánskej kategórie.
 • Mary Kay niekoľkokrát do roka uvádza na trh novinky. Udáva aktuálne trendy a prináša inovácie do sveta krásy. Produkty Mary Kay sú navyše každoročne oceňované odborníkmi, ako i laickou verejnosťou. Zoznámte sa s tímom našich odborníkov a zistite viac o vývoji našich produktov.
 • Každý rok spoločnosť Mary Kay investuje milióny dolárov do výskumu a vykoná viac ako pol milióna testov, aby sa uistila, že každá zložka a prípravok spĺňa najvyššie štandardy bezpečnosti, kvality a účinnosti. Spoločnosť Mary Kay nepodporuje testovanie na zvieratách. 
 • Jedným zo základných pilierov spoločnosti Mary Kay je hľadať trvalo udržateľné riešenia procesov výroby a distribúcie produktov ako je znižovanie uhlíkovej stopy, zodpovedné nakladanie so spotrebou vody či zdrojmi, ktoré majú vplyv na naše životné prostredie. Spoločnosť Mary Kay si rovnako dôkladne vyberá i svojich obchodných partnerov a dodávateľov, ktorých podnikanie je v súlade s týmito princípmi. 

 • Podnikaním s Mary Kay získate prístup nielen k množstvu kvalitných a účinných kozmetických produktov, ale i k uznaniu a odmenám, ktoré si zaslúžite!
 • Všetky nezávislé kozmetické poradkyne majú možnosť zapojiť sa do motivačných programov, vďaka ktorým si môžu systematicky budovať svoje podnikanie a získať tak extra príjem alebo iné benefity. Zároveň máte možnosť spoznať komunitu skvelých ľudí, vybudovať si plnohodnotné vzťahy, ale i pracovať na svojom osobnostnom rozvoji.
 • Spoločnosť Mary Kay má pre vás k dispozícii ucelený vzdelávací systém vďaka ktorému nadobudnete znalosti nielen o samotných produktoch, ale prostredníctvom jednotlivých kurzov získate znalosti i v oblasti komunikácie, vedenia ľudí či motivácie. Niekoľkokrát v roku organizuje spoločnosť Mary Kay pre svoje nezávislé kozmetické poradkyne školenia a konferencie, ktoré prinášajú prehľad o produktových novinkách, ako aj rady z praxe ostatných úspešných nezávislých kozmetických poradkýň a množstvo užitočných tipov pre vaše podnikanie. Zároveň máte 24 hodín denne, 7 dní v týždni prístup k jedinečnému systému online vzdelávania, ktorý vám umožní vzdelávať sa vo vami určenom tempe a z pohodlia vášho domova.
 • Nechajte sa inspirovať príbehmi slovenských a českých podnikateliek a zistite, v čom im podnikanie s Mary Kay zmenilo život.

 • Zakladateľka spoločnosti, pani Mary Kay Ash, dala mnohým ženám víziu budúcnosti plnej sebaistoty, sebadôvery a odhodlania. S túžbou obohatiť životy žien a zmyslom pre podnikanie vybudovala Mary Kay Ash svoju vysnívanú spoločnosť, ktorá je i dnes vzorom pre ostatných.
 • Tento jedinečný príbeh úspechu začal takmer pred takmer 60 rokmi, keď Mary Kay Ash založila spoločnosť Mary Kay Cosmetics. Dnes je Mary Kay spoločnosťou s miliardovým obratom a miliónmi nezávislými kozmetickými poradkyňami po celom svete. Aj v dnešnej dobe spoločnosť pokračuje v napĺňaní odkazu zakladateľky Mary Kay Ash a ctí rovnaké hodnoty. Spoločnosť Mary Kay inšpiruje, obohacuje a motivuje ženy na ich ceste k úspechu.
 • Zistite viac o žene, ktorá sa stala inšpiráciou pre milióny ľudí.
Ako začať svoje podnikanie s Mary Kay? Jednoducho!

Často kladené otázky

Ako sa stať nezávislou kozmetickou poradkyňou Mary Kay?

Pani Mary Kay Ash verila, že najlepšími nezávislými kozmetickými poradkyňami sa stávajú tie ženy, ktoré už produkty Mary Kay poznajú a milujú ich. Ak sa stretnete s príležitosťou podnikania s Mary Kay, s najväčšou pravdepodobnosťou to bude na Hodinke krásy s Vašou nezávislou kozmetickou poradkyňou. Počas Hodinky krásy si môžete produkty najprv sama vyskúšať, oboznámiť sa s nimi a zistiť, že si tieto produkty naozaj zaslúži spoznať každá žena.

Pokiaľ svoju nezávislú kozmetickú poradkyňu ešte nemáte, využite náš Lokátor nezávislých kozmetických poradkýň. Potom už len stačí uzavrieť Zmluvu s nezávislou kozmetickou poradkyňou a začať svoje vlastné podnikanie.

Aká je forma pracovného pomeru nezávislej kozmetickej poradkyne?

Uzatvorením Zmluvy s nezávislou kozmetickou poradkyňou sa stávate samostatne zárobkovo činnou osobou s právom viesť svoje vlastné podnikanie. Stávate sa priamym predajcom produktov spoločnosti Mary Kay konečným spotrebiteľom. Vo vzťahu k Spoločnosti ste nezávislým zmluvným partnerom, nie zamestnancom.

Ako funguje priamy predaj?

Spoločnosť Mary Kay je spoločnosťou uplatňujúcou obchodný model priameho predaja, čo znamená, že produkty Mary Kay sú nezávislými kozmetickými poradkyňami predávané v osobnom kontakte prostredníctvom maloobchodného predaja konečnému spotrebiteľovi. Predaj produktov je základom podnikania s Mary Kay. Podľa Mary Kay Ash by sa nové nezávislé kozmetické poradkyne mali zamerať na budovanie veľkej zákazníckej základne, ktorá je podstatou podnikania kozmetickej poradkyne.

Spoločnosť Mary Kay je členom Združenia priameho predaja (SR) a Asociace osobního prodeje (ČR). Všetci členovia týchto záujmových združení právnických osôb distribuujú produkty vysokej kvality, dodržujú najvyššie etické štandardy pre priamy predaj a sú povinní presadzovať etický kódex ako podmienku prijatia a trvalého členstva.

Ako funguje kariérny rebríček Mary Kay?

Ako sme už spomenuli, uzatvorením Zmluvy s nezávislou kozmetickou poradkyňou sa stávate samostatne zárobkovo činnou osobou. Je teda len na Vás ako túto príležitosť využijete. Máte možnosť venovať sa primárne svojim zákazníčkam alebo sa sústrediť i na budovanie tímu.

Radi by sme zjednodušili Vaše podnikanie, aj preto sme pre Vás pripravili kariérny rebríček, ktorý Vám umožní stať sa nielen úspešným predajcom, ale aj lídrom. Ako tvorca Vášho tímu máte možnosť posúvať sa v rámci kariérneho rebríčka v ktorom je každá nová pozícia spojená s určitými požiadavkami, ale aj benefitmi (napr. v podobe vzdelávania). Vďaka Vášmu času, úsiliu a pomoci ostatným tak rastiete nielen Vy, ale i Vami budovaný tím, s čím sú spojené už i spomínané benefity.

Tak ako aj Vám bude k dispozícii skúsenejšia „kolegyňa“, môžete sa i Vy stať „poradkyňou“ pre nové nezávislé kozmetické poradkyne, zdieľať príležitosť s Vašimi zákazníčkami a rovnako im pomôcť rásť.


Aká je výška zárobku pri podnikaní s Mary Kay?
Je potrebné si uvedomiť, že Spoločnosť Mary Kay poskytuje otvorenú príležitosť, kde možnosti Vášho zárobku závisia na rôznych faktoroch. Je len na Vás, koľko času a úsilia budete investovať do Vášho podnikania a s tým súvisiacich nákladov. Výška zárobku je teda veľmi individuálna.
Spoločnosť Mary Kay neposkytuje žiadne záruky ohľadom množstva peňazí, ktoré môžete zarobiť v rámci Vášho podnikania. Každá z Vás má iné ciele, iné sny, iné časové možnosti a záleží len na Vás, do akej miery túto príležitosť využijete.