Záruka spokojnosti Mary Kay®

Spoločnosť Mary Kay® si stojí za svojimi prípravkami predávanými nezávislými kozmetickými poradkyňami. Ak z akéhokoľvek dôvodu nie je zákazník spokojný s niektorým z prípravkov Mary Kay®, bude mu tento prípravok bezplatne vymenený za iný, prípadne mu bude celá čiastka vyplatená naspäť po tom, čo prípravok vráti svojej nez. kozmetickej poradkyni. Ak by táto nez. kozmetická poradkyňa už nepracovala pre našu spoločnosť, odovzdá zákazník prípravok zamestnancom spoločnosti spolu s dokladom o nákupe.

Aby ste si boli istí, že sa na prípravky Mary Kay® vzťahuje 100% záruka spokojnosti, kupujte si svoje Mary Kay® prípravky iba u autorizovaných nezávislých kozmetických poradkýň Mary Kay.

Na prípravky zakúpené z akéhokoľvek iného zdroja sa 100% záruka spokojnosti nevzťahuje a spoločnosť nemôže zaručiť, že tieto prípravky sú originálnymi výrobkami Mary Kay® alebo že spĺňajú štandardy kvality Mary Kay.

Na získanie informácií o dôvode výmeny alebo refundácii peňazí, prosíme, kontaktujte Zákaznícky servis na čísle 02 / 20 65 64 00.

Spokojnosť zákazníka v praxi:

Dotazník spokojnosti zákazníkov*:


 *Na základe prieskumu trhu. Výsledky vychádzajú zo vzorky spotrebiteľov prípravkov Mary Kay®.

Číslo 1 vo vernosti obchodnej značke:

Mary Kay Inc. v roku 2010 obsadila v zoznamu značiek s najväčšou zákazníckou vernosťou spoločnosti Brand Keys nádherné prvé miesto, a to ako v kategórii Kozmetiky, tak v kategórii Hydratačná starostlivosť o pleť! V tlačovom prehlásení spoločnosti Brand Keys sa tvrdí, že víťazmi „sú také značky, ktoré sú schopné venovať sa spotrebiteľovi najlepšie a vytvárať verných zákazníkov.“ Podľa slov firmy Brand Keys skúma aktuálny zoznam vzťahy so spotrebiteľmi pre 528 značiek v 71 kategóriách.