Začnite už dnes!

The Mary Kay Starter Kit

Je to začiatok novej kariéry. Kariéry s Mary Kay!

Naše nové nez. kozmetické poradkyne v rámci registrácie získajú krásny Uvítací balíček, ktorý im uľahčí prvé kroky v spoločnosti.
V uvítacím balíčku nájdete:

  • Dva najpredávanejšie prípravky, ktoré môžete predviesť svojim kamarátkam.
  • Vzorky prípravkov, o ktoré sa môžete s potenciálnymi zákazníčkami podeliť.
  • Brožúry so zrozumiteľnými predajnými tipmi.

Online v pohybe 

Máte k dispozícii množstvo digitálnych nástrojov, ktoré vám pomôžu s vašim podnikaním v online prostredí – kde vaša zákazníčka trávi čas. Využiť môžete Osobné webové stránky Mary Kay, vašu digitálnu osobnú asistentku Moja zákazníčka, Mary Kay InTouch® - webovú stránku vytvorenú pre nezávislé kozmetické poradkyne, Virtuálne líčenie, E-katalógy a množstvo ďalších. 

 

 

Mary Kay Digital Tools
Mary Kay tools and business support

Tlač, Osobne a ďalšie 

Máte k dispozícii tlačové materiály ako je mesačník Applause alebo rôzni sprievodcovia produktami. Pre vaše zákazníčky pripravujeme štvrťročne vydania Knihy o kráse alebo produktové letáky. Navyše môžete získať vlastné vizitky alebo materiály pre usporiadanie hodiniek krásy a ďalšie. 

Keď ste pripravené na osobnú podporu, získajte predajné tipy a čerpajte inšpiráciu a motiváciu od iných nezávislých kozmetických poradkýň. Zúčastňujte sa tímových školení a konferencií, organizovaných spoločnosťou Mary Kay.

Spojte sa so svojou nezávislou kozmetickou poradkyňou ešte dnes!

Páčilo by sa vám takéto podnikanie

  • Určite si svoju pracovnú dobu.
  • Bud’te sama sebe šéfom.
  • Využite svoj prirodzený talent a nadšenie.
Nájdite svoju nez. kozmetickú poradkyňu

Môžete milovať svoju prácu.

V zamestnaní od vás môžu vyžadovať, aby ste sa prispôsobili. Pri podnikaní s Mary Kay si prácu prispôsobujete svojim požiadavkám.
ibc girl