V podnikaní s Mary Kay sa môžete rozhodnúť o tom, čo vás motivuje, stanoviť si ciele a vyraziť za ich splnením! Od zárobku až
k odmenám a uznaniam, ktoré pri tom získavate. Práve vy rozhodujete o tom, čo je pre vás dôležité. Ste pripravené začať zarábať ešte dnes?

Extra príjem? Prvotridne výlety po celom svete? Alebo krásné šperky?

S podnikaním v Mary Kay si môžete zaslúžiť výhody vašich snov. Stačí si určiť cieľ a ísť za ním! Od prvého dňa, kedy začnete podnikať s Mary Kay, môžete nadobudnúť zisky z predaja, odmeny, a to prostredníctvom predaja prípravkov a pokračovať v získavaní väčších odmien, bonusov v závislosti na vašom vnútornom eláne a úspechoch. Mary Kay ponúka jeden z najštedrejších programov odmien a uznanie v oblasti priameho predaja. Spoločnosť ročne minie, na odmeny a motivačné ceny pre nezávislé kozmetické poradkyne, viac ako 50 miliónov USD.

You can earn the perks and rewards of your dreams.

Earn 50 percent on everything you sell!†

Províze za predaj prípravkov

So všetkými dostupnými školeniami, niekoľkými spôsobmi, ako predávať a podporovaťostatné nezávislé kozmetické poradkyne, môžete začať zarábať v priebehu niekoľkých dní od doručenia štartovacieho kufríka. Ovplyvňujete aj to, koľko peňazí zarábate. Ak by ste chceli peniaze navyše, aby ste zaplatili účty alebo si dopriali nové topánky, ktoré sa vám páčia, nie je problém. Ak by ste chceli viac peňazí na dovolenku alebo na auto, môžete to s Mary Kay dosiahnuť.

Mary Kay ponúka jedno z najvyšších percent z predaja prípravkov v tejto oblasti, čo z neho robí skvelú voľbu zamestnania na čiastočný úväzok, alebo ak sa tak rozhodnete, lukratívnu pracovnú príležitosť na plný úväzok. Tak na čo čakáte?

Kolo šťastia

Kandidátky na získanie ružového Mary Kay® vozidla zastavujú dopravu od tej doby, čo Mary Kay odmenila v roku 1969 prvú z nich.

Prvotriedne cestovanie

Úspešné ženy pracujúce pre Mary Kay môžu s Mary Kay objavovať svet. Každý rok spoločnosť ponúka luxusné zájazdy do exotických miest po celom svete, vrátane destinácií ako Mexiko, Dominikánska republika, Maurícius ...

Odmeny za vernosť

Mary Kay Ash verila, že stojí za to ženy zahŕňať uznaním a odmenami za vernosť a výber odmien je
z roka na rok lepší. Predstavte si, ako siahate do šperkovnice pre nádherný briliantový prsteň alebo náušnice. Ak si to dokážete predstaviť, môžete si to zaslúžiť prostredníctvom programov odmien
a uznania Mary Kay®.

Uznanie a rýchle víťazstvo

Hoci sú výhody a odmeny určite úžasné, pracovná príležitosť v Mary Kay ponúka niečo viac žiadúce,
a to rešpekt a uznanie. Prostredníctvom niekoľkých špeciálnych udalostí a programov sú nezávislé kozmetické poradkyne uznávané a oceňované za usilovnú prácu a nadšenie na dosahovanie cieľov.

Spojte sa so svojou nezávislou kozmetickou poradkyňou ešte dnes!

Páčilo by sa vám takéto podnikanie

  • Určite si svoju pracovnú dobu.
  • Bud’te sama sebe šéfom.
  • Využite svoj prirodzený talent a nadšenie.
Nájdite svoju nez. kozmetickú poradkyňu

Aj vy môžete milovat’ svoju prácu.

V práci môžu od vás vyžadovat’, aby ste sa prispôsobili. Pri podnikani s Mary Kay sa vaša práca bude prispôsobovat’ vám.

ibc girl