Začnite svoje podnikanie s Mary Kay 

Uzavreli ste Zmluvu s nezávislou kozmetickou poradkyňou a zakúpili si Uvítací balíček – teraz môžete začať svoje podnikanie s Mary Kay.  

Uvítací balíček obsahuje základné materiály, ktoré vás zoznámia so spoločnosťou, s jej filozofiou a jej produktmi. Viac informácií a noviniek nájdete na Mary Kay Intouch®, firemnom intranete, ku ktorému ako nezávislá kozmetická poradkyňa získate prístup.  

Ako už samotná zakladateľka spoločnosti Mary Kay Ash hovorila: “Podnikáte pre seba, ale nikdy nie sama.” S Mary Kay sa máte vždy na koho obrátiť, pokiaľ budete potrebovať s čímkoľvek pomôcť. Začiatkami podnikania s Mary Kay vás prevedie vaša recruiterka. Skúsenosti môžete zdieľať s ostatnými členkami tímu a vždy máte podporu spoločnosti Mary Kay. Ako nezávislá kozmetická poradkyňa získate prístup k online vzdelávacej platforme Link & Learn (Klikni a vzdelávaj sa). Nájdete tu množstvo kurzov, ale i možnosť zúčastniť sa školení organizovaných priamo spoločnosťou Mary Kay.  

Záleží len na vás, aký bude váš príbeh úspechu, ktorý s Mary Kay napíšete. Mary Kay je tu pre vás, aby vám poskytla maximálnu podporu a pomoc pre vaše podnikanie.