Stanislava Hudáček
Nezávislá Future Executive Senior Sales Director


Môj príbeh so značkou Mary Kay sa začal v januári 2009, kedy som pracovala ako kaderníčka. Jedna moja zákazníčka ma vtedy pozvala na hodinku krásy. Prípravky a dekoratívna kozmetika ma okamžite očarili a ihneď som chcela všetko mať. Ešte v ten deň som podpísala zmluvu nezávislej kozmetickej poradkyne. Nevedela som sa dočkať, kedy mi príde štartovací kufrík s prípravkami a ako sa s nimi budem rozmaznávať. Na kufrík som si musela požičať a taktiež som sa u mojej recruiterky ujistila, že nič viac nemusím.

Dnes sa teším, že ma moja recruiterka nepočúvala. Otvorila mi dvere do Mary Kay a pozvala ma na školenie, kde som vedela, že budem mať možnosť spoznať nez. Executive Senior Sales Director Ivanku Christovú. Keď som videla školiť ostatné nezávislé Sales Directors, tak som si povedala: „Wow! Aj ja chcem byť taká.“
Nezávislé Sales Directors Mary Kay ma upútali svojim imidžom, príjemným vystupovaním a pokojom, ktorý z nich vyžaroval. Po mojom príchode domov a 800 kilometrovej túre do Bratislavy a späť som bola plná eufórie a všetko som vyrozprávala rodičom, ktorí to so mnou, z obavy o mňa, nezdieľali. Pochádzam z piatich súrodencov a vždy som bola zvyknutá zarobiť si rôznymi brigádami na veci, po ktorých som túžila. Napriek nedôvere mojich rodičov v Mary Kay som sa pevne rozhodla, že chcem byť taká úspešná, samostatná a finančne nezávislá ako nezávislé Sales Directors v Mary Kay, ktoré som videla na školení.

Nikdy som netušila, ako mi Mary Kay zmení život. Zamilovala som sa do tejto spoločnosti, do prípravkov, do filozofie. Mary Kay je moja druhá rodina. Pred vstupom do Mary Kay som si ako vyučená kaderníčka neverila, že v živote niečo také veľké dokážem. Opak bol pravdou. Vďaka Mary Kay sa zo mňa stala spokojná, samostatná, finančne nezávislá žena, ktorá si verí a neustále na sebe pracuje. Každý deň ďakujem pánu Bohu, že som dostala túto príležitosť, lebo si aj vďaka tomu plním svoje sny a zároveň sa snažím pomáhať plniť sny aj druhým ženám.