Christová Ivana
Nezávislá Future Executive Senior Sales Director

Som človek, ktorý vždy sníval o práci, kde by som mohla dávať kúsok seba a svojej radosti zo života každému, kto o to stojí. Pracovala som ako modelka a neskôr ako podnikateľka. Môj život bol plný dynamickej práce. Mala som za sebou veľa úspechov, no napriek tomu som nebola spokojná. Hľadala som niečo nové. Veľmi veľa som sa modlila, aby mi anjeli priniesli do života prácu, kde by som mohla byť sama sebou.

K spoločnosti Mary Kay ma priviedla moja charitatívna činnosť, ktorej som sa venovala už viac ako desať rokov. Spoločnosť ma oslovila po tom, čo spoznali projekty mojej nadácie pre onkologicky choré deti. Dovtedy som o Mary Kay nikdy nepočula. Nevedela som, či to je módna značka, alebo niečo iné. Spoločnosť ma pozvala na Konferenciu úspechu v Bratislave, kde som pre dámy z Mary Kay mala prezentovať činnosť mojej charity. Pred vystúpením na pódium som čakala v zákulisí a započúvala som sa do školenia mojej dnešnej recruiterky. Rozprávala o spoločnosti a ja som si uvedomila, že rozpráva o spoločnosti z mojich snov, kde sa správame k druhým tak ako chceme, aby sa oni správali k nám. O spoločnosti, kde na prvom mieste je VIERA, potom RODINA a KARIÉRA. Rozplakala som sa a tu sa môj príbeh začal. Vedela som, že Mary Kay bude aj môj domov. Ja viem, že málokto by mi uveril, ale je to tak. Aj ja som mala veľké problémy s pleťou. Trpela som alergiami okolo očí už niekoľko rokov a nemohla som používať žiadnu kozmetiku. Bol to dôsledok stresov, ktoré som prežívala. Intenzívny hydratačný krém mi pomohol, bola som šťastná. Znova som uverila, že zázraky sa dejú a začala som chodiť na všetky školenia Mary Kay. Hltala som informácie o prípravkoch a o tom, ako funguje pokožka a o tom, ako funguje samotná spoločnosť.
Tie ružové dámy ma dostali. Moja pleť bola krajšia, až nádherná a predávala tie naše úžasné prípravky sama. Žiarila som ako slniečko. Najprv som odporúčala naše prípravky len priateľkám, ktoré ma upodozrievali, že mám za sebou plastickú operáciu. A databáza mojich klientok rástla, ale stále som nevedela, ako mám naštartovať s Mary Kay skutočnú kariéru. Zlomila to Výročná konferencia v Prahe. Tam som neverila vlastným očiam. Bolo tam toľko pozitívnej energie a tie ocenenia -"ach dievčatá"- šerpy, korunky, brilianty, dovolenky, Dallas. Veľmi som túžila stáť na pódiu a cítiť tú radosť, ktorú som videla v očiach ocenených dám. Hneď na druhý mesiac som vstupovala do programu DIQ. Ničomu som nerozumela, ale tušila som, že to pôjde. Veľmi som chcela byť a fungovať v tejto mojej spoločnosti SNOV!!!

Dnes ďakujem všetkým okolnostiam, že sa tu môžem rozvíjať a plniť si svoje sny. Že môžem stretávať tak úžasné a pracovité ženy. Moje kolegyne a moje priateľky. Dávam príležitosť ďalším a ďalším ženám, ktoré si cez podnikanie s Mary Kay zlepšujú kvalitu svojho života.
Veľmi si vážim pani Mary Kay Ash. Jej kniha "Zázraky sa dejú" mi veľmi pomohla. Dnes prežívam najšťastnejšie obdobie v mojom živote a viem, že ma čakajú krásne dni, mesiace a roky a prajem vám všetkým, aby ste našli také úžasné naplnenie v Mary Kay ako ja. Poďme si žiť svoje sny. Vesmír je ružový!