Kostelanská Magdaléna
Nezávislá Senior Sales Director


Moje prvé stretnutie s Mary Kay bolo na dovolenke v Chorvátsku. Ako ma mnohých dovolenkách, aj tentokrát boli s nami naši rodinní známi. Táto moja kamarátka jedného krásneho večera urobila „ženskú siestu“: ja, ona a moja 15-ročná dcéra – cítila som sa úžasne a hlavne krásne. Moja dcéra hneď chcela mať všetky prípravky doma a dokonca aj s tým pracovať. Samozrejme na jej naliehanie som sa  na konci dovolenky zaregistrovala. Ako pri dospievajúcej dcére, toto nadšenie jej vydržalo dva týždne. Pre jej vekovú kategóriu to bola drahá kozmetika a nebol o ňu veľký záujem, tak kufrík sedel v rohu izby. Ja som pomaly začala všetky prípravky používať a bola som nadšená z výsledkov. Samozrejme som mala svoju dobrú prácu a predsa nebudem predávať kozmetiku. A hlavne neverila som si, že niečo také dokážem, bola som utiahnutá a skôr škaredé káčatko. V práci som mala dobré postavenie, ale bola som tam minimálne 9 hodín denne a necítila som sa ohodnotená. Kolegyne v práci konštatovali, že som sa zmenila, opeknela a pýtali sa, či som sa zamilovala.
 
ÁNO – zamilovala som sa do Mary Kay. Od tohto momentu som sa rozhodla pomôcť všetkým ženám, ktoré si neveria, že aj ony môžu byť krásne. Začala som hlavne doma navštevovať také žienky, ktoré nemali čas ísť mimo domov. Bolo to úžasné ako sa mi ženy menili pod rukami. Na začiatku som nechcela vôbec z aktivít s Mary Kay zarábať, len pomáhať iným. Potom som pochopila, že sa to dá úžasne skĺbiť – čím viacej pomáham, tým sa mám aj ja lepšie. Pochopila som, že práve toto je práca, ktorú si zaslúži každá žienka, aby si sama riadila čas a pri tom sa venovala rodinke. Tak som sa rozhodla ponúkať príležitosť každej žene, ktorá potrebovala priateľky alebo dodatočný príjem do života, lebo toto všetko Mary Kay prináša.
 
V roku 2015 som sa stala nez. Sales Director a hneď nato som dala v práci výpoveď, pochopila som že toto je moja cesta. Mojím snom vždy bolo mať svoju charitu a pomáhať tým, čo to potrebujú. A práve táto práca mi to umožňuje – dávam ženám šancu zmeniť si život, učím ich ako si môžu zarobiť a plniť si svoje sny. Aj mne sa plnia: po získaní pozície nez. Sales Director som bola 2x v Dallase. Práve v Dallase som pochopila, že aj keď verím v Boha, nadovšetko milujem svoju rodinku, môžem byť úspešná v práci a budovať si kariéru. Oddelila som svoje dve nez. Sales Directors (v r.2017 aj v r.2018) a tímovou prácou sme získali aj prekrásne ružové autíčko Mary Kay. Verím, že aj takto dokazujem žienkam na Orave, že všetko je možné.
 
Aj ja som úplné obyčajná žienka z dedinky a zmenila som život sebe, svojej rodine, aj mojim nez. kozmetickým poradkyniam k lepšiemu. Len treba veriť a ísť za svojím snom. Máme svoj život vo vlastných rukách.

Magdaléna