Véghová Mária
Nezávislá Future Executive Senior Sales Director


Prv než Vám porozprávam svoj príbeh z Mary Kay, dovoľte mi úprimne a z celého môjho srdca poďakovať mojej kolegynke Marike Maulíkovej, ktorá ma priviedla do tejto čarovnej spoločnosti a zároveň ďakujem, že spoločnosť Mary Kay, kozmetika s nádhernou filozofiou a s neobyčajnými možnosťami, je v krajine, v ktorej žijem. 

Už ako malé dievčatko som snívala o tom, že keď budem veľká, tak budem dlho krásna, zdravá, vitálna, bohatá, šťastná, spokojná, naplnená a potrebná pre tento svet. Od malička mi bolo prirodzené tvrdo pracovať, pomáhať a zaujímať sa o iných. Milovala som sa starať o malého brata a deti v susedstve. 

Vďaka tejto vlastnosti som sa rozhodla študovať na zdravotníckej škole a po ukončení školy som sa stala pôrodnou asistentkou. Pracovala som na pôrodnej sále, založila som si rodinu a v roku 1992 som porodila syna Mateja. Môj život plynul a ja som žila život bežnej mladej ženy.

Moje sny sa niekam stratili, dokonca som zabudla snívať. Prešlo sedem rokov a moja životná situácia sa zmenila, odišla som z práce, z manželstva, z mesta, v ktorom som žila a mala priateľov. A viete si iste predstaviť, ako som sa cítila, keď som prišla o všetky moje „istoty“. Zrazu nebolo nič, len ja a môj syn Matej. Prišlo obdobie, ktoré bolo v tom čase pre mňa veľmi náročné a pribudli veľké výzvy aj zo strany mojej mamky a bratov. Nemala som nikoho, kto by ma podporil a pomohol. 

V tomto mojom období som sa obrátila k Bohu, ktorý mi do života poslal Mary Kay. Tým poslom bola moja recruiterka Marika – ďakujem. Táto krásna dáma mi odovzdala v apríli 2005 darček, magický kufrík = Uvítací balíček, ktorý mi doslova zachránil život.
Môj život sa začal veľmi rýchlo meniť a to zo dňa na deň a z hodiny na hodinu. 
Vďaka našim produktom som skrásnela. Vďaka možnostiam v Mary Kay a školeniam som sa stávala sebavedomejšia, sebaistejšia na hodinkách krásy, moja sebaistota narastala, seba hodnota stúpala a ja som po dlhých rokoch dala seba na prvé miesto. A to bolo pre mňa   obrovské víťazstvo. Začala som všetko vnímať a vidieť inak, môj postoj k sebe, k ostatným ľuďom a k životu sa výrazne zmenil. Začala som vidieť okolo seba krásu a cítila som sa lepšie.

Vďaka Mary Kay som stretla výnimočne ženy, ktoré sa stali mojimi kolegynkami, neskôr priateľkami a mojou veľkou druhou rodinou. Objavila som, že moje kolegynky sú mega úspešné dámy, žijúce si svoje sny. Môj sen sa začal prebúdzať. Práve v tomto momente som si uvedomila, kde sa nachádzam a že MÔŽEM všetko aj JA, keď to dokázali moje kolegynky.

Ja to taktiež dokážem. Pracujem pre seba, ale nikdy nie sama. 
Dar od Boha, „uvítací balíček“, som začala posúvať ďalším ženám. Dnes ich učím krásnieť a budovať si vlastné, ženské podnikanie. Som veľmi šťastná, že všetko, čo viem ja, môžem posúvať ženám, ktoré o to stoja a chcú žiť inak, chcú žiť životný štýl Mary Kay a to znamená žiť svoj sen. Vízia National Sales Director sa začala ku mne približovať. 
Viem, že Mary Kay je pre mňa istota, moja sloboda, finančné zázemie, môj životný štýl a prenádherná budúcnosť. 

Milujem voľnosť, slobodu a neobmedzenosť. Tu neexistuje žiadny strop, je tu obrovské nekonečno a to ma fascinuje. Milujem to, že môžem mentálne rásť, pracovať na sebe, každý jeden deň sa učiť a každý deň sa stávať lepším a lepším človekom. Milujem to, že všetko čo viem ja, môžem odovzdávať a vďaka tomu pomáhať iným ženám, ktoré chcú mať výnimočný život. Uvedomujem si, že to, čo robím, nerobím len pre seba a mojich najbližších.

Dámy, nech som vašou inšpiráciou a dôkazom toho, že všetko, čo môžem ja, môžete aj vy. Uverte v seba, že na to máte, vytrvajte a uspejete. To Vám garantujem. Môj život si naplno užívam.

Vďaka našej pani Mary Kay Ash som opäť začala snívať a naďalej môžem byť v mojom vnútri tým malým dievčatkom. Všetkým Vám to z celého srdca želám.