Charitatívne aktivity Mary Kay

Mary Kay celosvetovo podporuje rôzne charitatívne projekty, či už na podporu týraných žien a detí, onkologicky chorých pacientov, na výskum rakoviny prsníka a pod.

Na stiahnutie v PDF
Mary Kay v azylových domoch

V rámci globálneho charitatívneho programu Krása, ktorá sa počíta a osláv Dňa matiek zamieria nezávislé kozmetické poradkyne Mary Kay do azylových domov pre ženy a matky.

Na stiahnutie v PDF
Vynimočná príležitosť s Mary Kay

Nezávislé kozmetické poradkyne spoločnosti Mary Kay sú podnikateľky predstavujúce ženy všetkých typov – vašu najlepšiu priateľku, ambicióznu matku v domácnosti, vyťaženú manažérku, obľúbenú učiteľku vášho dieťaťa alebo študentku, ktorá chce dať svojmu životu nový smer.

Na stiahnutie v PDF
Pozitivný vplyv na komunitu

Mary Kay Ash sa preslávila ako inovatívna podnikateľka so srdcom na správnom mieste. Svoju spoločnosť založila na filozofii „správaj sa k druhým tak, ako chceš, aby sa oni správali k tebe“ a zdôrazňovala, že je dôležité prejavovať vďačnosť. Prácou na spoločnom poslaní Mary Kay mení život žien a detí po celom svete.

Na stiahnutie v PDF
História Mary Kay

Len málo firiem sa môže pýšiť takým odkazom ako spoločnosť Mary Kay. Podnikavosť a prezieravosť našej dynamickej zakladateľky Mary Kay Ash sa spojili s túžbou pomôcť ženám k osobnému rastu a finančnému úspechu. Výsledkom je spoločnosť, ktorá si vydobyla miesto medzi najuznávanejšími kozmetickými značkami na svete.

Na stiahnutie v PDF