Život je plný dobrých vecí. Vaša pleťová kozmetika by mala byť tiež.

Čo je nové? Vlastne úplne všetko. Túto starostlivosť o pleť sme zjednodušili, zabalili do nového obalu a naplnili antioxidantmi, aby sme vám uľahčili život. Teraz môže byť vaša pleť krásna s pocitom vyživenia a osvieženia.
  • Kompaktné a pekné v ružovom balení
  • Zdravé návyky v hektickom svete

Začali sme s jednoduchými zložkami, ktoré zaisťujú veľké množstvo nevyhnutných výhod. Výťažky z výborného super ovocia – dračieho ovocia – v kombinácii s Aloe vera zaistia zmes plnú antioxidantov v každom prípravku. 

Kombinácia účinných zložiek s nekomplikovanou, ľahko použiteľnou starostlivosťou o pleť vás nebude spomaľovať pri vašom rušnom životnom štýle. Získate príjemne jednoduchú kolekciu prípravkov Botanical Effects® s výťažkami z dračieho ovocia a Aloe vera.

Existuje mnoho kolekcií pre starostlivosť o pleť, ale my sme požiadali našich odborníkov, aby vám prezradili niekoľko najdôležitejších a základných krokov v starostlivosti o pleť, aby bola zdravá a spokojná.

Pokiaľ ste stále v pohybe a potrebujete svoju vlastnú asistentku pre starostlivosť o pleť, kontaktujte už dnes svoju nezávislú kozmetickú poradkyňu!

Bonusové kolo

Už ste zvládli základy starostlivosti o pleť? Vyskúšajte tieto pokročilé techniky pre starostlivosť o pleť A+.

Držte stres na uzde.
 
Pokiaľ si nájdete každý deň len pár minút na relaxáciu, pomôže vám to zlepšiť vašu náladu i myslenie a tiež to prospeje vašej pleti! Choďte von s priateľmi, párkrát sa zhlboka nadýchnite alebo si zaspievajte tak nahlas, ako to len dokážete – čokoľvek to znamená, aby ste sa cítili lepšie na vašom obľúbenom mieste.
 
Hýbte sa.
 
Cvičenie nie je len o štíhlom páse – je skutočne o celkovej dobrej pohode. A pre vašu pleť znamená cvičenie prísun kyslíka, prekrvenie a pot, ktorý čistí póry. Len po cvičení nezabudnite všetok ten pot z pokožky zmyť!
 
Čistite kozmetické štetce.
 
Pokiaľ budete pravidelne čistiť všetky vaše kozmetické štetce (a keď na to príde, tak i poťahy na vankúše), zabránite tým šíreniu baktérií, mikroorganizmov a bežných nečistôt, ktoré vašej pleti práve neprospievajú.