Starostlivosť o pleť

Opuchnuté oči – odpovede na otázky

Je jedno, koľko toho vypijeme, naspíme a ako sa snažíme obmedzovať stres, nepekné opuchy a vačky pod očami nás stále z času na čas sužujú. Nech sa snažíme akokoľvek, nemôžeme sa ich zbaviť, prečo? Čítajte ďalej a dozviete sa, čo je ich príčinou a ako na ne.

Zistite viac

Dajte zbohom suchej pokožke

Suchá pleť si nevyberá. Bez ohľadu na to, aký je váš typ pleti, môže prísť okamih, keď budete mať pocit napätia, pleť bude podráždená a suchá, bude sa lúpať a svrbieť. Môže ísť o dôsledok vplyvu prostredia, v ktorom pobývate, ročného obdobia alebo miery hydratácie vášho organizmu. 

Zistite viac

Objavte svoj krém na oči

Vačky pod očami, tmavé kruhy, vrásky a suchá pleť – je veľa dôvodov, prečo by ste mali dať svojim očiam trochu láskyplnej starostlivosti. Pleť okolo očí je citlivá a viditeľné známky starnutia aj únava, t. j. dočasne sa objavujúce jemné linky, opuchy a tmavé kruhy, sa na nej ľahko prejavia. 

Zistite viac

Séra na starostlivosť o pleť

Séra sú prípravky s tekutejším a ľahším zložením, rýchlo sa absorbujú a majú konkrétny a intenzívny účinok na pleť. Ľudia séra obvykle používajú ako doplnok ku každodennej pravidelnej starostlivosti, ktorá má na pleť posilňujúci pozitívny účinok. Odporúčame vám, aby ste si vybrali sérum podľa konkrétnych potrieb svojej pleti.

Zistite viac
 

Exfoliácia pre začiatočníkov a pokročilých

Nech už ste nováčikom v starostlivosti o pleť, alebo máte premyslenú pravidelnú starostlivosť, už ste pravdepodobne počuli veľa mýtov a omylov o exfoliácii tváre a tela, ktoré by mohli pleti skôr uškodiť než prospieť. Preto Dr. Tiffany Carle, hlavná vedecká pracovníčka kožného a klinického výskumu, odpovedá na najčastejšie otázky týkajúce sa exfoliácie, aby ste mohli svoju pleť mohli exfoliovať správnym spôsobom. 

Zistite viac

Zostavte si svoj rituál každodennej starostlivosti o pleť

Krásnu a žiarivú pleť získate každodenným režimom. Ide o kroky čistenia a starostlivosti, ktoré každý deň opakujete ako rituál, aby ste zo svojej pokožky vyťažili maximum. Krása a ľahkosť režimu starostlivosti o pleť značky Mary Kay spočíva v prispôsobiteľných kolekciách, ktoré sa postarajú o všetky typy pleti, jej problémy a potreby. Naša jednoduchá metóda dosiahnutia krásnej pleti zahŕňa päť základných krokov – od čistenia po ochranu.

Zistite viac

Ako na správne vyživenú a hydratovanú pokožku?

Určite ste sa už stretli s pojmami, ako sú udržanie vlhkosti či hydratácia pleti. V podstate ide o tie isté termíny. Nezáleží, ktorý z nich použijete, dôležitá je vaša denná rutina a produkty s ňou spojené. Pomocou produktov Mary Kay® môžete pleť nielen hydratovať, ale môžete si dopriať aj trochu času na rozmaznávanie, času sami pre seba. Jednoducho povedané - starostlivosť o seba naznačuje lásku k sebe samému.

Zistite viac

Multimasking

Multimasking znamená použitie rôznych masiek pre rôzne oblasti tváre súčasne. Znie to komplikovane? No nie je to tak! Tu zistíte, ako môžete uspokojiť všetky potreby svojej pokožky iba jedným ošetrením, aby ste jej dopriali takú starostlivosť, akú potrebuje. Objavte správne produkty, ich kombinácie a najefektívnejšie využitie!

Zistite viac

Mary Kay Naturally™

Získané z prírody, certifikované pre dôveru. Predstavujeme náš rad prípravkov pre starostlivosť o pokožku s prísadami na prírodnej báze. Rad Mary Kay Naturally™ zahŕňa účinné a univerzálne produkty, ktoré možno úžasne integrovať do vašej každodennej starostlivosti o pleť či telo.

Spoznajte Mary Kay Naturally™

Základy starostlivosti o pleť

Čo sú vlastne základy starostlivosti o pleť? Je to jednoduché: sú to kroky čistenia a starostlivosti, ktoré každý deň vykonávate, aby ste zo svojej pokožky vyťažili maximum. Kozmetická rutina, ktorá je dokonale prispôsobená vašim individuálnym potrebám, môže okrem iného pomôcť účinne čeliť problémom s pokožkou a vykúzliť krásnu a žiarivú pleť.
Nájdete tu tipy a odpovede na časté otázky týkajúce sa dôležitosti starostlivosti o pleť - bez ohľadu na váš životný štýl.

Viac o základoch starostlivosti o pleť

Hydrogélové vankúšiky pod oči 

Premeňte bežný okamih na výnimočný vďaka chladivému a upokojujúcemu zahaleniu hydratácie. Hydrogélové vankúšiky pod oči v okamihu oživia unavené a vyčerpané oči. Doprajte teda aj svojim očiam lásku a používajte účinné a jemné prípravky.

Zistite viac

Benefity vitamínu C a E pre pokožku

Všetci chceme pokožku, ktorá je viditeľne mladistvá a žiari. A my s tým môžeme niečo urobiť! Vitamín C a vitamín E sú dva z najsilnejších antioxidantov, ktoré sú k dispozícii pre ochranu pokožky. Sérum, ktoré ponúka dennú dávku týchto dvoch energetických partnerov, ako doplnok starostlivosti o pleť, pomáha pred vonkajšími stresormi.

Zistite viac

Starostlivosť o pleť v 20tke

Dr. Shoná Burkes-Henderson, vedecká pracovníčka v klinickom výskume radí, v akom veku by sa mali začať používať produkty starostlivosti o pleť. Ak ešte nemáte dvadsať, alebo máte šťastných dvadsať a niečo, prečítajte si článok o tom, prečo sa potrebujete pravidelne starať o pleť, a aby ste vedeli, ako sa o svoju pleť starať v každom veku!

Zistite viac

Skinvigorate Sonic™

Obohaťte svoju starostlivosť o pleť o blahodarné účinky tvárovej masáže. Skinvigorate Sonic ™ - prístroj v službách krásy - zistite, ako môže tento prístroj nielen čistiť ale aj rozmaznávať vašu pleť!

Zistite viac

Glosár ingrediencií

Produkty starostlivosti o pleť Mary Kay sú vyvíjané pomocou inovatívnych technológií využívajúcich vysoko kvalitné prísady. V našom lexikóne prísad zistíte všetko, čo potrebujete vedieť o zložkách starostlivosti o pleť - o tom, ako fungujú a čím sú výhodné pre vašu pokožku.

Zistite viac

Získané z prírody, vyrobené pre vás!

Príroda je plná zázrakov, ktoré sú prospešné pre pleť. Práve to inšpirovalo našu novú líniu starostlivosti o pleť Mary Kay Naturally™, ktorej súčasťou sú ingrediencie získavané z prírody, pretvorené do vzrušujúcich produktov. Efektívne multifunkčné produkty sú tým pravým krokom pre vašu každodennú starostlivosť o pleť, pričom šetrné zloženie je zároveň vhodné pre citlivú pleť. Privítajte prírodné riešenie zaručujúce skvelo vyzerajúcu a zdravú pleť. 

Viac tu