Starostlivosť o pleť

Zostavte si svoj rituál každodennej starostlivosti o pleť

Krásnu a žiarivú pleť získate každodenným režimom. Ide o kroky čistenia a starostlivosti, ktoré každý deň opakujete ako rituál, aby ste zo svojej pokožky vyťažili maximum. Krása a ľahkosť režimu starostlivosti o pleť značky Mary Kay spočíva v prispôsobiteľných kolekciách, ktoré sa postarajú o všetky typy pleti, jej problémy a potreby. Naša jednoduchá metóda dosiahnutia krásnej pleti zahŕňa päť základných krokov – od čistenia po ochranu.

Zistite viac

Ako na správne vyživenú a hydratovanú pokožku?

Určite ste sa už stretli s pojmami, ako sú udržanie vlhkosti či hydratácia pleti. V podstate ide o tie isté termíny. Nezáleží, ktorý z nich použijete, dôležitá je vaša denná rutina a produkty s ňou spojené. Pomocou produktov Mary Kay® môžete pleť nielen hydratovať, ale môžete si dopriať aj trochu času na rozmaznávanie, času sami pre seba. Jednoducho povedané - starostlivosť o seba naznačuje lásku k sebe samému.

Zistite viac

Multimasking

Multimasking znamená použitie rôznych masiek pre rôzne oblasti tváre súčasne. Znie to komplikovane? No nie je to tak! Tu zistíte, ako môžete uspokojiť všetky potreby svojej pokožky iba jedným ošetrením, aby ste jej dopriali takú starostlivosť, akú potrebuje. Objavte správne produkty, ich kombinácie a najefektívnejšie využitie!

Zistite viac

Mary Kay Naturally™

Získané z prírody, certifikované pre dôveru. Predstavujeme náš rad prípravkov pre starostlivosť o pokožku s prísadami na prírodnej báze. Rad Mary Kay Naturally™ zahŕňa účinné a univerzálne produkty, ktoré možno úžasne integrovať do vašej každodennej starostlivosti o pleť či telo.

Spoznajte Mary Kay Naturally™

Základy starostlivosti o pleť

Čo sú vlastne základy starostlivosti o pleť? Je to jednoduché: sú to kroky čistenia a starostlivosti, ktoré každý deň vykonávate, aby ste zo svojej pokožky vyťažili maximum. Kozmetická rutina, ktorá je dokonale prispôsobená vašim individuálnym potrebám, môže okrem iného pomôcť účinne čeliť problémom s pokožkou a vykúzliť krásnu a žiarivú pleť.
Nájdete tu tipy a odpovede na časté otázky týkajúce sa dôležitosti starostlivosti o pleť - bez ohľadu na váš životný štýl.

Viac o základoch starostlivosti o pleť

Hydrogélové vankúšiky pod oči 

Premeňte bežný okamih na výnimočný vďaka chladivému a upokojujúcemu zahaleniu hydratácie. Hydrogélové vankúšiky pod oči v okamihu oživia unavené a vyčerpané oči. Doprajte teda aj svojim očiam lásku a používajte účinné a jemné prípravky.

Zistite viac

Benefity vitamínu C a E pre pokožku

Všetci chceme pokožku, ktorá je viditeľne mladistvá a žiari. A my s tým môžeme niečo urobiť! Vitamín C a vitamín E sú dva z najsilnejších antioxidantov, ktoré sú k dispozícii pre ochranu pokožky. Sérum, ktoré ponúka dennú dávku týchto dvoch energetických partnerov, ako doplnok starostlivosti o pleť, pomáha pred vonkajšími stresormi.

Zistite viac

Starostlivosť o pleť v 20tke

Dr. Shoná Burkes-Henderson, vedecká pracovníčka v klinickom výskume radí, v akom veku by sa mali začať používať produkty starostlivosti o pleť. Ak ešte nemáte dvadsať, alebo máte šťastných dvadsať a niečo, prečítajte si článok o tom, prečo sa potrebujete pravidelne starať o pleť, a aby ste vedeli, ako sa o svoju pleť starať v každom veku!

Zistite viac

Skinvigorate Sonic™

Obohaťte svoju starostlivosť o pleť o blahodarné účinky tvárovej masáže. Skinvigorate Sonic ™ - prístroj v službách krásy - zistite, ako môže tento prístroj nielen čistiť ale aj rozmaznávať vašu pleť!

Zistite viac

Glosár ingrediencií

Produkty starostlivosti o pleť Mary Kay sú vyvíjané pomocou inovatívnych technológií využívajúcich vysoko kvalitné prísady. V našom lexikóne prísad zistíte všetko, čo potrebujete vedieť o zložkách starostlivosti o pleť - o tom, ako fungujú a čím sú výhodné pre vašu pokožku.

Zistite viac

Ochrana pred slnkom

Hrejivé slnečné lúče sú tu! Práve teraz je ten najlepší čas na prípravky na ochranu pred slnkom. Prejdite si prehľad nielen ochranných, ale aj upokojujúcich a regeneračných prípravkov, používaných po pôsobení slnka a vetra na vašu pokožku.

Zoznámte sa s ochranou pred slnkom

Všetko pre krásnu nevestu

Buďte krásna nevesta! Nechajte vo svoj veľký deň zažiariť svoje pravé ja prostredníctvom líčenia vytvoreného vizážistom. Zoznámte sa s postupnými krokmi, ako pripraviť vašu pleť už niekoľko týždňov vopred a vyberte si perfektné líčenie k doladeniu vášho štýlu vo svadobný deň, aby bol konečný efekt bezchybný!

Pripravte sa na deň s veľkým D!