ČO SÚ SÉRA?


 
Séra sú prípravky s tekutejším a ľahším zložením, rýchlo sa absorbujú a majú konkrétny a intenzívny účinok na pleť. Ľudia séra obvykle používajú ako doplnok ku každodennej pravidelnej starostlivosti, ktorá má na pleť posilňujúci pozitívny účinok. Odporúčame vám, aby ste si vybrali sérum podľa konkrétnych potrieb svojej pleti.

STRUČNÝ PREHĽAD SÉR

TimeWise® Sérum na zjednotenie tónu pleti
Ideálne, pokiaľ vám robí starosti mdlá pleť s nejednotným tónom.

 

TimeWise® Regenerační sérum C+E
Skvelé vďaka mohutnej dávke antioxidantov.

 

TimeWise Repair™ Volu-Firm™
Intenzívne liftingové sérum

Tento prípravok proti starnutiu pleti pomáha povädnutej pleti, ktorá stráca svoju jemnosť.

 

ROZJASNENIE A ZJEDNOTENIE TÓNU PLETI 

Vďaka nášmu komplexu Perfectly Bright®, pre ktorý sme zažiadali o patentovú ochranu1, sa prejaví žiarivá stránka vašej pleti. Jeho exkluzívne zloženie obsahuje:
  • Výťažok z bielych fazúľ, intenzívne pôsobiacu zložku, ktorá významne zlepšuje žiarivosť pleti a celkovo zjednocuje a zlepšuje tón pleti.2 
  • Výťažok z riasy, ktorý má preukázateľný vplyv na bielkoviny3, ktoré môžu pomáhať znížiť viditeľnosť pigmentových škvŕn na povrchu pleti.3 
95 % žien po 12 týždňoch pozorovalo zníženie viditeľnosti tmavých škvŕn.2 Pomôžte svojej pleti od hyperpigmentácie, pieh aj skorších poškodení a obnovte jej prirodzený žiarivý jas.

TimeWise® Sérum na zjednotenie tónu pleti 

SPEVNENIE, ROZJASNENIE, OCHRANA

Bráňte sa oxidačnému stresu pomocou mohutnej dávky antioxidantov vtesnanej do jedného séra. Pomôžte svojej pleti, aby vďaka tejto multifunkčnej kombinácii antioxidantov využila na maximum svoj potenciál.
  • Vitamín E  — jeden z najsilnejších antioxidantov, ktoré veda pozná — bojuje proti pôsobeniu voľných radikálov na pleť.
  • Účinok vitamínu E na pleť je podporený vitamínom C z troch rôznych zdrojov; vitamín C aktivuje účinok séra a posilňuje ho. 
  • Čistý vitamín C podporuje proces prirodzenej obnovy pleti, výťažok z ovocia amla preukázateľne podporuje prirodzenú tvorbu kolagénu4 a derivát vitamínu C je upravený tak, aby sa rozpúšťal v tukoch, čo napomáha jeho lepšiemu vstrebávaniu do pokožky. 
TimeWise® Regeneračné sérum C+E 
 

LIFTING A SPEVNENIE

Získajte späť svoj trojuholník mladosti — bradu, líca a krk — vďaka komplexu Volu-Firm™ s peptidmi, rastlinnými kmeňovými bunkami a prvotriednymi výťažkami. 

  • Biomimetický peptid podporuje dva prirodzené procesy v pleti5, ktoré pomáhajú spevňovať ochabnutú pleť a redukovať vrásky, zatiaľ čo peptid podporujúci objem pleti pomáha udržiavať v pokožke prirodzenú kyselinu hyalurónovú.5
  • Rastlinné kmeňové bunky získavané z pupočníka ázijského – gotu kola pomáhajú udržovať prirodzenú štruktúru pleti.
  • Inovatívne využitie výťažkov z listov galgánu a zo schizandry čínskej podporuje mladistvú pevnosť, pružnosť a objem pleti; toto sérum sa vďaka nim môže pýšiť vedecky podloženým účinkom proti starnutiu pleti.
TimeWise Repair™ Volu-Firm™ Intenzívne liftingové sérum 

TIPY NA STAROSTLIVOSŤ O PLEŤ: AKO APLIKOVAŤ SÉRARiaďte sa nasledujúcimi tipmi, aby vám séra priniesli čo najväčší úžitok!

• Poradie aplikácie: Sérum nanášajte po vyčistení, tonizácii pleti a aplikácii boostera.
• Technika aplikácie: Sérum vmasírujte do pleti na tvári a krku, vyhnite sa očiam, sérum aplikujte pohybmi smerujúcimi nahor a k stranám tváre, kým sa úplne nevstrebá.
• Vrstvenie sér: Ak používate viac sér naraz, aplikujte ich jedno po druhom, nemiešajte ich.


PREUKÁZANÉ PRÍNOSY, KTORÉ SÚ VIDIEŤOdborníci na výskum a vývoj značky Mary Kay študujú pôsobenie našich sér na kožné bunky pri testovaní in vitro, uskutočňujú klinické štúdie, aby zmerali zlepšenie pleti, a realizujú spotrebiteľské štúdie, pri ktorých zisťujú, či používateľky sledujú alebo vnímajú účinky, ktoré chceme dosiahnuť.