Zostavte si svoj vlastný rituál každodennej starostlivosti o pleť

Krásnu a žiarivú pleť získate každodenným režimom. Ide o kroky čistenia a starostlivosti, ktoré každý deň opakujete ako rituál, aby ste zo svojej pokožky vyťažili maximum. Krása a ľahkosť režimu starostlivosti o pleť značky Mary Kay spočíva v prispôsobiteľných kolekciách, ktoré sa postarajú o všetky typy pleti, jej problémy a potreby. Naša jednoduchá metóda dosiahnutia krásnej pleti zahŕňa päť základných krokov – od čistenia po ochranu.
Objavte svoj rituál ešte dnes. Vaša pleť vám za to poďakuje!

Nie ste si niečím istá? Oslovte nezávislú kozmetickú poradkyňu či poradcu spoločnosti Mary Kay (odkaz na lokátor), ktorí vám pomôžu zistiť, aký režim je vhodný práve pre vašu pleť. Od redukcie známok starnutia po viditeľné rozjasnenie pleti, cez objavovanie ingrediencii až po špecifický výber. Mary Kay má všetko, čo vaša pokožka potrebuje, aby vyzerala úžasne v každom veku a každej životnej etape.
KROK 1: ČISTENIE


Vďaka širokému výberu čistiacich prípravkov spojených s doplnkami na posilnenie pleti a radom textúr pre každý pleťový typ
doprajete svojej tvári skutočne čistý začiatok dňa i noci.

 

KROK 2: EXFOLIÁCIA

Po vyčistení odstráňte peelingom vrstvy odumretých kožných buniek, aby ste odhalili sviežu pleť, ktorá pôsobí revitalizovane. V záujme lepšieho vstrebania produktu použite dvakrát či trikrát za týždeň fyzikálny alebo chemický peeling.

 

KROK 3: TONIZÁCIA

Po peelingu zotrite tonikom zvyšky mejkapu a prebytočnú mastnotu. Tonikum zároveň sťahuje viditeľné póry
a zanecháva tak pokožku sviežu a hebkú.

 

KROK 4: HYDRATÁCIA

Udržujte pokožku dobre hydratovanú. Hydratačné prípravky aplikujte ráno i večer a používajte podľa svojho
typu pleti – suchá, zmiešaná alebo mastná.

 

KROK 5: OCHRANA

Chráňte si pokožku pred UV lúčmi pomocou širokospektrálnej ochrany. Prílišné vystavovanie sa slnku je jednou z hlavných príčin predčasného starnutia. Preto aplikujte ochranné prípravky ráno ako posledný krok vo svojom rituáli každodennej starostlivosti o pleť.