Zapojte oba produkty pre zdravé, lesklé líca a žiariace metalické oči. DYNAMICKÁ DUALITA

Zamilujte sa do intenzívneho lesku kontrastných tieňov troch rôznych dvojitých očných tieňov. Bohatý pigment je obohatený o perlový lesk, ktorý dodá vášmu vzhľadu žiarivú silu. Jemné púdrové zloženie dodáva hodvábny vzhľad a na viečkach zanechá krémový pocit. Vedeli ste, že...? Jedinečný adhézny polymér, ktorý je súčasťou týchto očných tieňov priľne na viečko a umožní vám tak užívať si o to dlhšie líčenie, ktoré vám vezme dych.  

Táto luxusná krémová farba na líca vám poskytne len to najlepšie z oboch svetov. Použite matnú stranu pre tlmenú farbu, ktorá doplní výrazné oči. Ak chcete dosiahnuť viac glamour vzhľad, pridajte trochu lesku, alebo skombinujte obe farby pre jedinečný vzhľad. Farbu môžete nosiť bez obáv – zloženie je nemastné, nevytvára vrásky a je dlhotrvajúce. Vedeli ste, že...? Aj keď vám krémová farba na líca poskytne hlavne farbu, toto duo je vodoodolné a okrem toho zanecháva zamatový vzhľad. 

Ako lepšie sebavedomo nosiť naše nové hravé produkty, ako podľa tipov globálneho beauty ambasádora Luisa Casca? Použite jeden odtieň ako očnú linku a druhý ako jemné podfarbené viečka pre hravý a pútavý vzhľad. Pokiaľ ide o Duo krémové farby na líca, zamiloval si ich zloženie. „Fungujú skvelo u všetkých, ktorých líca majú tendenciu strácať farbu.“ Odporúča najprv nanášať produkt na prst a potom cezeň naniesť púdrovú farbu na líca na dlhšie zachovanie efektu.