Dodajte svojej pravidelnej starostlivosti o pleť nový sonický impulzSonická technológia a nová kefková hlavica na čistenie tváre skvelo vyčistia pleť a dokonale ju pripravia na nasledujúci krok starostlivosti o pleť. K dispozícii je aj nové príslušenstvo – masážna hlavica na tvár, ktorú si môžete zakúpiť samostatne. Masážna hlavica spomaľuje prejavy starnutia a podporuje vstrebávanie séra. Skinvigorate Sonic™ Systém starostlivosti o pleť: maximálny zážitok v oblasti starostlivosti o pleť. 


Prístroj v službách krásy   

Pozrite sa na našu novú Skinvigorate Sonic™ Čistiacu kefku na tvár. Zistite, ako môže tento prístroj rozmaznávať vašu pleť a ako si vďaka nemu môžete dopriať dokonalý wellness zážitok.   


60 sekúnd na dokonalejšie sonické čistenie

Individuálny režim, stabilné výsledky.

Skinvigorate Sonic™ Čistiaca kefka na tvár vďaka sonickej technológii a trom rýchlostným nastaveniam odstráni päťkrát viac nečistôt, kožného mazu, usadenín, mejkapu a prachových častíc než len ručné čistenie.  Skvelý prístroj, ktorý budú milovať i muži! Tento systém mužskú pleť rýchlo a jednoducho vyčistí, zregeneruje a dodá jej svieži vzhľad. Obohaťte svoju starostlivosť o pleť o blahodarné účinky masáže tváre.  

Pokračujte vo svojich príjemných zážitkoch so Skinvigorate Sonic™ a kúpte si masážnu hlavicu na tvár. V priebehu dvoch minút zvládne viac než 24 000 sonických mikromasážnych pohybov a aktívne tak bojuje proti vráskam. Tvár a krk sa spevnia, zjednotí sa ich farebný tón, jemné linky sa vyhladia a pleť vyzerá mladšia a žiarivejšia.  

Vyčistite si pleť a pripravte ju na nasledujúci krok vo vašom režime starostlivosti. Určite na to budete potrebovať:  

Masážna hlavica na tvár pomáha lepšiemu vstrebávaniu séra. Vyskúšajte ju v kombinácii s týmito účinnými prípravkami: