Zabudnite na všetko, čo ste si mysleli, že viete o leskoch na pery. Všetky nové lesky na pery Mary Kay Unlimited™ prekračujú stereotyp mazľavého a lepivého lesku s trblietkami, aký sme poznali v minulosti. Prichádza nová éra super hodvábneho lesku, 98 % percent žien, ktoré sa zúčastnili prieskumu, potvrdilo1 príjemnú aplikáciu, ktorú si zamiluje každá žena. 


Perfektný lesk, zakaždým
Nezáleží na tom, aký si vyberiete – krémový, perleťový alebo trblietavý – pri každom zo štrnástich odtieňov sa vždy budete môcť tešiť z elegantného lesku. Pery vyzerajú zdravo a sú okamžite hydratované.

 

 

Nelepí, nerozmazáva sa
Už vás nebudú hnevať vlasy lepiace sa na pery s čerstvo naneseným leskom. Lesk na pery Mary Kay Unlimited™ má zloženie, ktoré bolo vytvorené tak, aby bolo čo najhodvábnejšie a nelepilo. Už ani vietor vám neuberie na sebavedomí.

 

 

Nanášanie jedným ťahom
Ľahké zloženie, ktoré sa jednoducho nanáša, aplikujete jedným ťahom vďaka anatomicky tvarovanému aplikátoru, na ktorý prilipne presne také množstvo lesku, aké potrebujete.

 

Vyberte si svoj obľúbený typDlhotrvajúca farba a čistý lesk budú len vaše, stačí si vybrať z troch rôznych typov. Či už dávate prednosť lesklému, perleťovému alebo trblietavému líčeniu pier, vyberajte z odtieňov lichotiacich každému tónu pleti.