Zastavte rýchlosť viditeľného starnutia pleti už za 2 týždne1 a získajte pleť, ktorú budete milovať rok čo rok vďaka vylepšenej TimeWise® Zázračnej kolekcii s 3D komplexom. V troch jednoduchých krokoch ráno a večer všetky prípravky — TimeWise® Čistiaci krém/gél 4 v 1 s 3D komplexom a TimeWise® Antioxidačný hydratačný krém/gél s 3D komplexom plus zreteľne rozlíšený denný a nočný produkt – budú jedinečne prospievať vašej pleti a pomôžu jej starnúť prirodzene – nie predčasne.

Ružová ikona znázorňujúca, ako jemné linky a vrásky opúšťajú pleť
Menej viditeľných jemných liniek a vrások

Ružová ikona znázorňujúca zvýšenú pevnosť pokožky
Väčšia rozjasnenosť

 

Ružová ikona znázorňujúca lepšie rozjasnenie pleti
Väčšia rozjasnenosť

Ružová ikona znázorňujúca zlepšenú hydratáciu pleti
Zvýšená hydratácia

Ružová ikona znázorňujúca zlepšenú štruktúru pleti
Zlepšená štruktúra pleti

Ružová ikona znázorňujúca lepší celkový vzhľad pleti
Lepší celkový vzhľad

SKUTOČNE vynikajúce VÝSLEDKY

Nie sú to len slová. Po 12 týždňoch1 si ženy začali všímať krajšiu pleť!

98 % používateliek potvrdzuje 51 % zvýšenie pevnosti pleti

98 % používateliek hlási 37 % zlepšenie vzhľadu jemných liniek

76 % používateliek potvrdzuje 20 % zlepšenie vzhľadu vrások

Obrázky pred a po (z 1. dňa a 12. týždňa) ukazujúce priemerné zlepšenie pleti na čele a spánku Obrázky pred a po (z 1. dňa a 12. týždňa) ukazujúce priemerné zlepšenie pleti na čele a líci

Čeľte sebaisto každému dňu vďaka ochrane proti stresorom z vonkajšieho prostredia

Čeľte sebaisto každému dňu vďaka ochrane proti stresorom z vonkajšieho prostredia

Z dôvodu environmentálnych stresorov sa vystavenie voľným radikálom, ktoré poškodzujú pokožku, zvýšilo, a preto je ochrana pokožky dôležitejšia než kedykoľvek predtým. Všetko od UV lúčov, modrého svetla a znečistenia až po nedostatok spánku, stres, cigaretový dym a stravu – to všetko môže urýchliť viditeľné starnutie pleti. Vedeli ste, že iba 20 % väčšiny viditeľných prejavov starnutia pleti pochádza z prirodzeného procesu starnutia? A zvyšok? Proti nim sa môžete chrániť.

Použitie TimeWise® Zázračnej kolekcie s 3D komplexom dvakrát denne vás ochráni pred voľnými radikálmi poškodzujúcimi pokožku, aby ste mohli sebaisto čeliť každému dňu s vedomím, že vaša pokožka dostáva podporu, ktorú potrebuje, a to vo dne aj v noci. 
 
4 overené prípravky používajúce 1 patentovaný komplex

4 overené prípravky používajúce 1 patentovaný komplex

Hlboké znalosti našich vedcov o tom, čo spôsobuje predčasné starnutie pleti, ich viedli k identifikácii správnej kombinácie zložiek, ktoré pomáhajú pleti vyzerať čo najlepšie rok čo rok. 

Vedecky overený, patentovaný 3D komplex zahŕňa zapuzdrený resveratrol, vitamín B3 a peptid proti starnutiu, a poskytuje tak každému produktu z TimeWise® Zázračnej kolekcie tri kritické dimenzie (alebo ABC) pre podporu pokožky: antioxidanty, rozjasnenie a kolagén. Tieto tri kritické dimenzie sú prvou obrannou líniou – už po dvadsiatke –, ktorá pomáha pleti starnúť prirodzene – nie predčasne.

ANTIOXIDANTY
ANTIOXIDANTY

Antioxidanty poskytujú pokročilú ochranu pred voľnými radikálmi poškodzujúcimi pokožku. Čím viac sa poškodenie pleti týmito agresormi nahromadí, tým viac sa prejavuje predčasné starnutie. I keď má pokožka prirodzenú obranyschopnosť, každodenný život môže priniesť viac, než dokáže zvládnuť. Preto je dôležité poskytovať pleti silnú antioxidačnú ochranu.

ROZJASNENIE
ROZJASNENIE

Rozjasnenie, alebo žiarivosť, sa často zhoršuje, keď je pleť nezdravá alebo poškodená slnečným žiarením, ktoré sa prejavuje ako tmavé škvrny. Na posilnenie vzhľadu jasného a rovnomerného tónu je nutnosťou každodenné používanie SPF a dôsledná starostlivosť o pleť.

 

KOLAGEN
KOLAGÉN

Prirodzený kolagén v pleti s pribúdajúcim vekom začína ubúdať. Začínajúc dvadsiatym rokom života sa v pokožke každý rok vytvorí približne o 1 % menej kolagénu – rok čo rok, navždy. Podporou prirodzenej tvorby kolagénu v pleti posilňujete jeden z jej stavebných kameňov, ktorý pomáha udržiavať pleť pružnú a odolnú. 

 
TimeWise Nočný obnovujúci gél a TimeWise Denná ochranná emulzia SPF

Ochrana počas dňa, obnova v noci

TimeWise® Zázračná kolekcia uspokojuje kritické potreby pleti počas dňa a v noci funguje úplne iným spôsobom, pretože obsahuje unikátne odlišné denné a nočné produkty navrhnuté tak, aby posilňovali prirodzený fyziologický posun pleti od ochrany počas dňa k regenerácii v noci. 

A keď je na niektorý z prípravkov nanesený hydratačný krém, pleť dostane DVE INFÚZIE výkonného patentovaného 3D komplexu dvakrát denne. Dostane viac toho, čo potrebuje, aby sa spomalilo tempo viditeľného starnutia, aby ste ju milovali dnes aj zajtra. 

 

3 KROKY, DVAKRÁT DENNE

Štyri základné produkty spoločne tvoria jednoduchú rannú a večernú rutinu s tromi krokmi, aby pleť dostávala nepretržitú ochranu a starostlivosť.

  • Postup použitia RÁNO
  • Postup použitia VEČER
Otvorený TimeWise Čistiaci krém/gél 4 v 1

ČISTENIE 

Ako nutný prvý krok v rámci každej rutiny starostlivosti o pleť, TimeWise® Čistiaci krém/gél 4 v 1 čistí, osviežuje, odstraňuje odumreté kožné bunky, rozjasňuje a pripravuje pleť na ďalšie kroky.
Otvorený TimeWise Antioxidačný hydratačný krém

HYDRATÁCIA

Ďalší nutný krok bez ohľadu na typ vašej pleti, TimeWise® Antioxidačný hydratačný krém s 3D komplexom s nemastným, rýchlo sa vstrebávajúcim zložením poskytuje hydratáciu na 12 hodín2.
Otvorená TimeWise Ochranná denná emulzia s SPF 30

OCHRANA

Ako nutnosť pri prevencii predčasného starnutia pleti pomáha TimeWise® Ochranná denná emulzia s SPF 30 a 3D komplexom chrániť pokožku pred každodennými environmentálnymi stresormi a zmierňuje viditeľné predčasné starnutie pokožky a zároveň chráni pred UVA/UVB lúčmi. 

Obsahuje extrakt z opuncie, ktorý pomáha posilňovať 3 ochrannú bariéru pokožky, čo má veľký význam pre udržanie priaznivých látok v pokožke a pre elimináciu nepriaznivých látok.

 
Otvorený TimeWise Čistiaci krém/gél 4 v 1

ČISTENIE 

Ako obzvlášť dôležitý krok večer, TimeWise® Čistiaci krém/gél 4 v 1 s 3D komplexom jemne odstráni mejkap aj denný stres, a začne tak večernú rutinu pri starostlivosti o pleť. 
Otvorený TimeWise nočný obnovujúci gél

OBNOVA

TimeWise® Obnovujúci nočný gél s 3D komplexom pôsobí cez noc a odhaľuje pleť, ktorá vyzerá odpočinuto a je obnovená, pretože viditeľné známky starnutia pleti sa zmierňujú. 

Výťažok z harmančeka poskytuje dodatočnú antioxidačnú podporu a je známe, že pomáha navodzovať upokojenie3 pokožky počas spánku.
Špeciálne mikroguličky NutriBeads® Duo pri aplikácii prasknú a uvoľnia čerstvý resveratrol a zmes vitamínových derivátov. 


Otvorený TimeWise Antioxidačný hydratačný krém

HYDRATÁCIA

A večer, pretože nie je potrebný SPF, nanášajte prípravky v poradí od najredšej konzistencie po najhustejšiu, nakoniec použite  TimeWise® Antioxidačný hydratačný krém/gél s 3D komplexom, ktorý zaistí 12 hodín2 hydratácie cez noc.
Kompletný záber na TimeWise Očný krém

Komplexná starostlivosť tým nekončí

Dôležité je venovať zvláštnu starostlivosť aj citlivému okoliu očí. TimeWise® Očný krém s 3D komplexom je ideálnym rozšírením TimeWise® Zázračnej kolekcie s 3D komplexem s SPF, pretože bol špeciálne navrhnutý tak, aby riešil jedinečné potreby očného okolia. Pomáha zlepšiť početné známky viditeľného starnutia a únavy pleti a zároveň viditeľne rozjasňuje a zaisťuje hydratáciu na 12 hodín2. Navyše poskytuje skutočne znateľné výsledky. 
Výsledky sú založené na jednej z ôsmich nezávislých klinických alebo spotrebiteľských štúdií tretej strany, v ktorých 55 až 214 žien používalo TimeWise® Zázračnú kolekciu s 3D komplexom s SPF podľa inštrukcií.

Založené na nezávislej klinickej štúdii tretej strany, v ktorej 30 žien malo produkt aplikovaný počas 12 hodín

3 Na základe testovania in vitro